Wpis z mikrobloga

❌Opinia o przejęciu TVP przez Helsińską Fundacje Praw Człowieka
❌Wypowiedź Hołowni o sposobie przejęcia TVP
❌Zapowiadane protesty przez opozycje
❌Śledztwa prokuratury w sprawie rzeczy które dzieją się w TVP

Czyli zero o najważniejszym i najgorętszym obecnie temacie. Kompletne pominięcie tematu.

✅ Opłatek w sejmie dla potrzebujących (dobra inicjatywa swoją drogą).
✅ Karpia żywego może nie być jak wejdzie ustawa, bo cierpi.
✅ O gestach

Reszta wporzo.

Polecam kanał YT Pana Czyża

Z góry mówię że fanatyków politycznych i trolli blokuje a spam kasuje. Jak ktoś chce normalnie dyskutować i merytorycznie zapraszam.

#polityka #tv #tvp #informacje #wiadomosci
  • 17
  • 1
@szynall: Trzech mnie wyzywało od mateckiego i tyle. Ciebie też bym skasował, bo jesteś zwykłym chamem, pisząc że ktoś ma "szczekać". To jest ta nowa jakość w polityce i dyskusji? Dlaczego nie potrafisz pisać normalnie jeżeli ktoś widzi coś inaczej niż Ty? Czym się różnisz od szczujni która była w TVP?

Możemy się umówić tak - jeżeli czerwone punkty jutro się ukażą, to przeprosisz mnie za swoje chamstwo, a ja się
  • 0
@J-23cm: Było, i dobrze oraz rzetelnie. Napisałem pod zielonymi punktami że reszta ok. Chodziło mi o pokazanie że coś ważnego jest pominięte dla mniej ważnego.
@RafDan: ja wspominałem o jednym punkcie Ty o wszystkich. Mogę się zgodzic jeśli o żadnym z tych punktów nie wspomną to możesz zmienić swoje zdanie.
//edit chyba zmęczony jestem xd miałem na myśli że jeśli nic nie wspomną to wyjdzie na Twoje.

Mi też pewnych informacji brakuje, ale nie uważam że całe wiadomości muszą być o polityce. Karp to normalny temat przed wigilia i wg mnie wiadomości powinny mieć też takie
  • 0
@szynall: Bardzo mi miło czytać taką wiadomość, cieszę się że możemy normalnie rozmawiać. Oczywiście temat karpia jest okej, chciałem tylko podkreślić że zabrakło jakiejkolwiek wiadomości na temat najbardziej gorącego i ważnego obecnie tematu, kosztem... karpia i gestu.

Może faktycznie oni to muszą nagrywać dużo wcześniej, i tego nie ogarnęli na dzisiaj. Bo tego karpia to chyba wczoraj widziałem jak nagrywać chcieli wczoraj w sejmie, ale typ z PISu zakłócał a temat
@RafDan: dobra i przekrojowa była informacja o unijnym pakcie migracyjnym. U nas dominuje narracja dotyczące wyłącznie relokacji i kar za nieprzyjęcie.
Karp może być, temat dyżurny i na czasie. Choć imo najistotniejsza informacja, że bazarowe pakowanie żywca do siatek czy wiader bez wody już teraz jest niezgodne z prawem, została podana bardzo niedbale, ustami którejś z indagowanych osób. Mogła zatem wyrażać opinię, nie fakt.

Gesty to jakieś pomieszanie z poplątaniem, chyba
  • 0
@SpasticInk: Widziałem dziś. Bardzo spoko. Liczę że pozbędzie się balastu w partii, i za 4 lata uzyka dobry wynik. Ja głosowałem na 3d i na ten moment czuje zażenowanie i porażkę.