Wpis z mikrobloga

Jaki tablet do mangi?
Ostatnio sporo mangi zacząłem czytać na kompie, ale pomyślałem, że przyjemniej byłoby czytać na tablecie albo czymś podobnym. Mam telefon 6,4 cala i tak mały ekran kompletnie się dla mnie do tego nie nadaje.
Polecicie jakiś konkretny model tabletu albo coś innego? Zakup nie jest pilny więc i budżetu nie mam jakiegoś ściśle ustalonego. Przeczytałem też sporo mang w wersji papierowej, ale wolałbym mieć coś dzięki czemu nie będę musiał się zastanawiać jakie tomy zabiorę w podróż tylko na 1 urządzeniu będę miał dostęp do wielu mang.
I pytanie ilu calowe urządzenie byłoby najlepsze? Słyszałem opinię żeby kupić coś o wymiarach przeciętnej kartki z mangi, ale myślę czy na czymś większym nie byłoby wygodniej, zwłaszcza, że sporo mang ma bardzo malutkie litery co na ekranach elektronicznych jest bardziej odczuwalne niż na zwykłej papierowej mandze.
#manga #tablet #komiks #anime
  • 6
@Kamil___: also apple raczej omijaj, bo będziesz się #!$%@?ł w instalacje paperback.moe przez AltStore, żeby tylko móc komfortowo korzystać z nhentai i śledzić swój progress.
@Kamil___: coś w rozmiarze 8,4, bo reszta jest zbyt ciężka i nieporęczna, by trzymać jedną ręką. Rozdzielczość to powinno być minimum 1080p. W sumie najlepszy jest iPad mini lub Lenovo Y700 2023 (mam 2022 i jest trochę ciężki, ale też może być). Z tańszych Aldocube iPlay 50 Mini lub 50 Mini Pro.