Wpis z mikrobloga

Cieszy mnie wzrost popularności i oglądalności Telewizji Republika. Prawica zaczyna być świadoma, że jest PRYWATNA telewizja która popiera poglądy prawicowe. Centrum i Lewica mają TVN24. Pluralizm zachowany!

A TVP ma być kanałem PUBLICZNYM który bez propagandy i w spósób informatywny i obiektywny przekazuje suche fakty. Widz może wyrobić sobie sam opinie.

W końcu po 8 latach wraca normalność.

Nie zgadzam się w pełni ze sposobem w jaki dokonano przejęcia mediów ale najwyraźniej nie było innego wyjścia. To musiało się wydarzyć!

Mam tylko nadzieję, że gdy opadnie bitewny kurz i sytuacja się uspokoi, rozpoczną się poważne prace nad zmianą mediów publicznych aby żadna partia nie miała już więcej możliwości takiego przejęcia oraz wpływania na media, a osoby obecnie pełniący obowiązki prezesów, dyrektorów itp rozpiszą konkursy i przeprowadzą legalną rekrutacje na stanowiska w redakcjach.

#tvpis #tvp #sejm #polska
  • 5
via Android
  • 3
@hurraoptymizm Polsat ma od czasu do czasu swoje odchyły ale w zazwyczaj zawsze zachowuje obiektywność. Nie zapominajmy, że to jednak telewizja prywatna. Polacy maja prawo do informacji dlatego TVP powinno funkcjonowac ale całkowicie bez wpływów partyjnych lub lobbystycznych i uważam, że jej forma powinna być mocno uregulowana.
via Android
  • 0
@Wasky Ja rozumiem, że mają duże wzrosty bo to jest teraz medialne i ludzie szukają punktu widzenia obu stron ale jeśli twardy elektorat prawicy tam przejdzie tym lepiej bo ich sie nie zmieni a nie beda mogli krzyczec o braku pluralizmu