Wpis z mikrobloga

Nowa narracja co do 3 mld jest taka, że rząd wstrzymał to dotowanie #tvpis przemówieniem z mównicy. A więc jest nadzieja jeszcze dla wyborców chorujących na nowotwory którzy zaufali obecnie rządzącym i oddali na nich głos z powodu obietnicy zwiększenia dotowania ich walki z chorobą. Setki tysięcy ludzi właśnie teraz dostało drugą szansę. Bo przecież polityk nie okłamał by setek tysięcy chorych osób. Prawda?

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #pis=ko #tvpo #polityka #sejm
A.....n - Nowa narracja co do 3 mld jest taka, że rząd wstrzymał to dotowanie #tvpis ...

źródło: IMG_20231222_100914

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@Aquamen to nie jest żadna nowa narracja tylko odpowiedź na pisowskie kłamstwo.
Skarb Państwa musi dopłacić do TVP, bo wygenerowało stratę 3mld zł. To rząd musi zrobić w świetle obowiązującego prawa.
Ponad to, rząd nie zdecydował się przekazać dodatkowych miliardów do TVP, co robił rząd pisowski.
  • Odpowiedz
chyba Szczerba im słabo płaci skoro wykopki tak żałosne fikołki stosują żeby usprawiedliwić tą szopkę
  • Odpowiedz
@uuugg: żałosne to jest obiecywanie ludziom śmiertelnie chorym dofinansowania ich walki z chorobą kwotą 2 mld zł przesłanymi z TVP a potem udawanie, że nic takiego nie było.
  • Odpowiedz
@Aquamen nie wiem czemu nazywasz mnie misiem kolorowym, nie jestem gejem i nie jestem tobą zainteresowany.
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, że zrozumieniem tym razem. Chcesz by rząd łamał prawo w przedmiocie pokrywania strat tvp?
  • Odpowiedz
@vvv-vvv: To przeczytaj co wkleiłem wyżej i co robisz usprawiedliwiając tą obietnice rzuconą na pałę przez Tuska. Jest tam wyraźnie napisane, że prześlą 2mld z TVP na walkę z rakiem. Teraz stosujesz tą samą sztuczkę co TVPiS przez 8 lat czyli wina Tuska a w twoich ustach wina PiSu. Co jest winą PiSu? Oszukanie chorych ludzi przez Tuska bo rzuca sobie obietnice na pałę byle dotrzeć do koryta? No sorry
  • Odpowiedz
@Aquamen: O, widzę los chorych na raka jest ważny dla Konfiarzy wtedy, kiedy mogą to wykorzystać żeby zaatakować inne partie
  • Odpowiedz
@Wink: taka sytuacja misiu kolorowy, że każdy ma lub miał w rodzinie kogoś chorego na raka. W bliższej lub dalszej, tak ty pewnie nie bo przecież matki byś się wyparł dla dobra partii.
  • Odpowiedz
To przeczytaj co wkleiłem wyżej i co robisz usprawiedliwiając tą obietnice rzuconą na pałę przez Tuska. Jest tam wyraźnie napisane, że prześlą 2mld z TVP na walkę z rakiem.


@Aquamen: teraz przez 4 lata będzie zawsze tłumaczenie: oni by chcieli jak najbardziej spełnić obietnice, ale przez zły pis nic nie mogą zrobić, więc jedyne co im zostaje to robić dokładnie tak samo jak ten zły pis xD
  • Odpowiedz
@Aquamen dobra wytłumaczę jeszcze raz bo nie rozumiesz. Mniej więcej:

1. TVP S.A. wygenerowało stratę na 3.000.000.000 PLN
2. Prawo zmusza Skarb Państwa do pokrycia tej straty.
3. Nowy rząd nie zamierza dawać im dodatkowych miliardów PLN.
4. Nowy rząd zapowiada cięcia w TVP by tę absurdalnej wielkości stratę
  • Odpowiedz
@Aquamen: Chłopie, jesteś okropnym manipulantem, już sam fakt że piszesz o przekazaniu 3mld zł na TVP pokazuje że albo celowo wprowadzasz w błąd albo jesteś niedoinformowany.

tak ty pewnie nie bo przecież matki byś się wyparł dla dobra partii.


Równie dobrze mogłeś napisać prostackie "no chyba ty" i na jedno by wyszło.

Twoja działalność na wykopie to polityczne spamowanie zgodnie z konfederacką narracją, pomijasz całkowicie że minister finansów już zapowiedział
  • Odpowiedz
już sam fakt że piszesz o przekazaniu 3mld zł na TVP pokazuje że albo celowo wprowadzasz w błąd albo jesteś niedoinformowany.


@Wink: No tak zapomniałem dodać, że PiS na TVP dawał 2,7mld a KO przewidziało w budżecie 2,9 mld. Oczywiście Tusk gdy mówił o 2mld to końcówkę też zjadł przypadkowo i nie wprowadzał ludzi w błąd mówiąc o 2mld.

Ja tu manipuluje. Oczywiście. Jak mówisz für partia.
A.....n - >już sam fakt że piszesz o przekazaniu 3mld zł na TVP pokazuje że albo celo...

źródło: 20231222_112115

Pobierz
  • Odpowiedz