Wpis z mikrobloga

@JaTamNieWiem Na czarnej masz po prawej stronie fajne miejsce na naukę i pod głównym wyciągiem też nie jest jakoś bardzo stromo, ja polecam, sam się tam uczyłem jeździć. Dla kogoś kto dobrze śmiga masz wyciąg Luxtorpeda i tam z góry to już można konkretnie lecieć (ʘʘ)
Dla kogoś kto dobrze śmiga masz wyciąg Luxtorpeda i tam z góry to już można konkretnie lecieć


@Mododzyglizda: o ile nie ma ludzi co się na przestrzeni całego sezonu zdarza bardzo rzadko - teraz tuż przed świętami, między 6 stycznia a pierwszym turnusem ferii oraz na sam koniec sezonu xD
@JaTamNieWiem: wg mnie zieleniec zdecydowanie bo jest duzo wiecej tych niebieskich tras wiec jak bedzie duzy tlok gdzies to znajomi sie moga uczyc na innej trasie. jak chcecie 'jezdzic' razem czy przynajmniej lapac sie gdzies na stoku od czasu do czasu to na czerwonych na czarnej gorze beda sie meczyc a nie uczyc.
Mozesz tez poswiecic im troche czasu i troche pomoc zeby na czarna gore zabrac ich pozniej w sezone
@JaTamNieWiem: jeszcze na zielencu masz te niebiesko czerwone trasy gdzie znajomi se moga jezdzic na kolejce co ich bierze do polowy stoku akurat na niebieska czesc, a Ty sobie mozesz jezdzic na sama gore i sie lapac z nimi na trasie ;)