Wpis z mikrobloga

Ej Mirki. Dostalem randomowy mail na temat reklamacji.

Nie znam osoby ani firmy ktora jest w to zamieszana.

Odpowiedzialem chatgpt:

Szanowna Pani Katarzyno,

Z ubolewaniem przyjmuję Państwa powierzchowne zignorowanie mojej poprzedniej korespondencji, co dowodzi albo znacznej niedbalności, albo niedostatecznej kompetencji. W związku z tym pragnę Panią poinformować, że zgodnie z art. 8 ust. 1 ustawy o ochronie praw konsumentów, konsument ma prawo do rzetelnej informacji na temat istotnych cech świadczonej usługi.

Proszę zauważyć, że jako konsument jestem chroniony przez Rzecznika Praw Konsumenta, a zignorowanie moich uprawnionych zastrzeżeń może skutkować podjęciem kroków prawnych zgodnie z art. 23 ust. 1 tej samej ustawy.

Oczekuję pilnej reakcji oraz bardziej odpowiedzialnego podejścia do zażaleń konsumentów. W przypadku dalszego zaniedbania moich uprawnień, będę zmuszony skonsultować się z prawnikiem oraz zwrócić się do odpowiednich instytucji.

Z poważaniem,

[Doktor Nauk]

Myslicie ze wygram?

Grozi mi cos xD

#chatgpt
#prawo
#polska
Hardek - Ej Mirki. Dostalem randomowy mail na temat reklamacji.

Nie znam osoby ani f...

źródło: temp_file5688066758773203808

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Hardek: Ciekawe, miggroup to m.in. sizeer / 50style - pracuje dla nich pośrednio
czyli wysłali Ci maila który miał trafić gdzie indziej? ciekawe, może przy podawaniu maila poszła pomyłka lub na Twojego maila ktoś założył konto?
  • Odpowiedz