Wpis z mikrobloga

Ok, jestem zawiedziony nowymi wiadomościami. Niby pięknie mówili o obiektywizmie, ale informacje z kraju, te polityczne, to stanowisko tylko i wyłącznie rządu. Wypowiedzi polityków pis było jak na lekarstwo. Zluzowali z komentarzem, ale nie wyzbyli się go kompletnie.
Liczyłem na hiperobiektywizm, przynajmniej przez pierwsze wydania, tak aby pokazać, że są inni. Wychodzi trochę tvn lite.
Imho jak bardzo bijące w rząd i nową tvp wypowiedzi polityków pis by nie były, powinno to zostać pokazane, tak samo jak część wypowiedzi Dudy ws. Kamińskiego i Wąsika. To byłby obiektywny przekaz, pokazania obu przekazów, starcie opinii, tak aby widz wybrał sobie z którą bardziej sympatyzuje, nawet jeśli nie jest to narracja nowej koalicji. Zobaczymy jak dalej, ale póki co średnio, nie jest źle tak jak było, ale oczekiwałem dużo więcej, zwłaszcza po zastosowaniu luk prawnych użytych do przejęcia, które w ten sposób bardziej legitymizowały. Zobaczymy dalej, bo nie ma co oceniać po jednym wydaniu
#wiadomosci #polityka #sejm
  • 9
@Mondez: dlatego daje im jeszcze czas, ale 1 dzień nie zwalnia ich z praktycznie niepokazania opozycji. Mało to materiału jest w sieci?
@ziuta052 delikatne tak, czy obiektywne, nie byłbym taki przekonany. Obiektywniejsze niż to co widzieliśmy do tej pory, to jasne, ale poziomu propagandy tvpis ciężko pobić lub nawet dobić. Po prostu jestem zdania, że moje oczekiwania były wysokie, może zbyt wysokie
@rzuf22: Osobiście się nie zgadzam, w sprawie budżetu pokazali krytyczną i całkiem medialną wypowiedź polityka opozycji - Mentzena i zrobili nawet setkę z Ociepą z PiS-u, w materiale o Wąsiku i Kamińskim, pokazali pełną wypowiedź Dudy. Nie pokazali jak pisowcy drą ryja o zamachu stanu, co rozumiem, bo nie jest to żadna informacja, a zgodnie z zapowiedzią Czyża, właśnie informacjami ma być ten program. Mam nadzieję, że utrzymają ten kierunek
@nophp: po to by pokazać, że nawet wypowiedzi krytyczne mogą mieć tam miejsce i pokazują każdą stronę. Mówię, niezależnie jakie by one były. Najbardziej żałuję brak fragmentów Dudy, który uzasadnia swoją opinię ws. wyroku. Jedna i druga strona powinna mieć możliwość przedstawienia swoich racji, jakkolwiek głupie by nie były. Oglądałem wywiad z Dudą, miałem jedno wielkie WTF, ale czemu muszę iść na YT i oglądać tam radio zet? Nawet delikatniejsze przedstawienie
w sprawie budżetu pokazali krytyczną i całkiem medialną wypowiedź polityka opozycji - Mentzena i zrobili nawet setkę z Ociepą z PiS-u


@Barabasz111: ok, tutaj widzę, że zawiodła platforma, bo nie widziałem tego fragmentu, mimo, że przewinąłem sobie do początku streama. Obejrzę jeszcze raz i zrewiduję. Mój błąd.

w materiale o Wąsiku i Kamińskim, pokazali pełną wypowiedź Dudy.


@Barabasz111: kurde nie przypominam sobie, ale obejrzę jeszcze raz, bo jeśli tak faktycznie
w sprawie budżetu pokazali krytyczną i całkiem medialną wypowiedź polityka opozycji - Mentzena i zrobili nawet setkę z Ociepą z PiS-u


@Barabasz111: @ziuta052 @Mondez: ok, tu fail z mojej strony, odtwarzacz pominął mi pierwsze kilka minut i nie widziałem tego materiału, ani wypowiedzi Mentzena, ani Ociepy ani krytycznego stosunku pis do nowych mediów, a także informacji o tym, że deficyt jest większy niż Morawieckiego. To zmienia mój pogląd na to
i niestety z przykrością muszę stwierdzić, że nie pokazali

Nie pokazali, byłem pewiem, że to widziałem?
Ale też nie popadam w aż taki huraoptymizm, jest milion razy lepiej i bardziej obiektywnie niż 3 dni temu, ale nie jest idealnie. Mimo to, jestem zadowolony