Wpis z mikrobloga

#katowice ... Katowice Katowice!!!... Dzieje się tu coś ciekawego?... Pytanie retoryczne:)... Nuda panie nuda panie... A jakby co mamy Nikiszowiec:)... Zajebista stolica Śląska taka nudna że aż ręce opadają...
... Ale idą święta idzie nowy rok... Co krok to szok!
... Aż takich ciekawostek widział z was ktoś ławki nowe na placu Andrzeja...:)... Po prostu to nie są ławki dla ludzi tylko to są loże dla tych co będą tam ładnie spali:)...
... Katowice miasto dla meneli najpierw autobusy skwerki w różnych miejscach a teraz nowiutkie ławki na których można się wygodnie położyć elegancko:)
... Aha zapomniałem przy każdej ławce na pewno będzie stał policjant albo strażnik miejski i będzie pilnował porządku a jak nie to na pewno będą te kamery bardzo ładnie to obserwowały gdzie po drugiej stronie siedzi strażnik albo pracownik cywilny i na pewno oni też obserwują cały czas:)
... Katowice Katowice dno dno dno:)
... Wstyd!
  • 5
@nudziarz123: Czy takie nudy w kato to bym nie powiedział, bo jestem z powiatowego +/- 30k mieszkańców, co do meneli, brudu i wgle to jak najbardziej się zgadzam. W życiu nie widziałem takiego zagęszczenia bezdomnych, meneli, ćpunów i podobnych odpadów. Co najelpsze gdy tam byłem to jeden menel siedział i pił jakieś kuflowe na ławce a straż miejska przeszła se obok niego jakby nigdy nic a gdyby to siedział jakiś młodzik
@Unknowm ... Mało tego w różnych większych sklepach jak galerie też przesiadują i czasami ochrona się przejmuje a czasami mają totalnie na to #!$%@?.
A przecież nie obrażając tych ludzi to te twarze i te postacie są doskonale widoczne i są znane ochroniarzom.
Generalnie ja szanuję nawet osoby bezdomne meneli czy jakkolwiek ktoś chce ich nazywać albo po prostu to jest przegięcie że nikt nic z tym nie robi.
A potem widzisz