Wpis z mikrobloga

Zauważcie, kto tej szczujni bronił.
Politycy PiS i kilku najtwardszych propagandystów (ciasno powiązanych z PiS)
Właściwie nikt inny. Żadni pracownicy techniczni, dźwiękowcy, realizatorzy, wizażyści, informatycy.
Nikt za szczujnię karakana umierać nie chce i wszystko im jedno czy dalej będzie to partyjna tuba czy może "drugi TVN" jak to pisiory gadają.

W ogóle co to za maniera, żeby POLITYCY i to tylko jednej partii bronili publicznej telewizji.
Myśmy naprawdę o milimetr uniknęli domknięcia systemu i przemiany w Węgry.

#tvpis #sejm #polityka
  • 13
@Antorus: No, totalna abstrakcja to co sie odwala. Od kilku polityków pisu w radiu czy tv juz słyszałem, że są zdziwieni, że ludzie i dziennikarze innych stacji na to pozwalają xD Oni są w takiej dupie, że chyba sami uwierzyli w to, że skoro 7mln ludzi na nich zagłosowało to na pewno te protesty będą chociaż w połowie tak wielkie jak wtedy, kiedy była próba zamknięcia tvnu. No to się zdziwili
Nikt za szczujnię karakana umierać nie chce i wszystko im jedno czy dalej będzie to partyjna tuba czy może "drugi TVN" jak to pisiory gadają.


@Antorus: no a co ty myślałeś że tam pracują ideolodzy? Tam ludzie pracują bo chcą zarabiać pieniądze. Dla nich bez różnicy czy będzie to telewizja konserwatywna jak za PiSu czy telewizja rządowa z przekazem kolorowej tęczowej koalicji i homoglobo propagandy. Liczy się kasa.
pis wczoraj myslal ze wyjda tlumy jak na strajk kobiet a przyszlo 3 starych burakow


@nairoht: byłem wczoraj na tych "protestach" pokisnąć. Tam była dosłownie grupka ludzi zebrana w niewielkim kółku która miala ze 2, może 3 rzędy. Z łatwością dało się dopchać do ludzi którzy tam przemawiali i stać w zasadzie obok nich. Srednia wieku to jakieś 80 lat.
@Antorus: bardzo wielu rzetelnych dziennikarzy pisze o łamaniu konstytucji przez Sienkiewicza wystarczy tylko czytać coś więcej niż wykop. Oczywiście szczujni i partyjnych funkcjonariuszy nikt bronił nie będzie
  • 1
@HumbugPL: temu Sienkiewicz długo ministrem nie będzie. On tam dostał tą tekę by zrobić brudną robotę. Z takimi #!$%@? nie da się po dobroci, a szybkie rozprawienie się ze szczujnią było naprawdę mocno wyczekiwane przez każdego wyborcę, który oddał głos na coś innego, niż PiS. Fakt, można by to zrobić elegancko za pomocą ustawy puszczonej do senatu i do prezydenta (który pewnie by zawetował, potem się baw jeszcze raz...) ale kto
Pisałem już wczoraj pod jednym z komentarzy ale się powtórzę. Mam sporo znajomych w TVP (pracowalem tam kiedys). Jest ogolna ulga, ze nie bedzie sytuacji ze pociotek wujka sie pojawi na tym samym stanowisku ktory dostanie 2x tyle co doswiadczony pracownik, a malo tego - ten doswiadczony pracownik bedzie musial za tamtego robic.


@adeekk1989: Różowy ma wujka - kamerzystę od 20 lat w TVP. Dokładnie tak to wyglądało: nagle pojawia się