Wpis z mikrobloga

Dlaczego nikt mnie nielubi?
W obecnym środowisku nikt mnie nielubi nierozumiem dlaczego ? Kiedy byłem w techników byłem strasznym zjeben i dupkiem , co chwilo rzucałem jakimiś zboczonymi żartami , wyzywałem wszystkich i wszystko , miałem #!$%@? jajca na cały świat i było mi z tym dobrze , to właśnie w tym okresie byłem najbardziej lubiany w swoim rzyciu . Oczywiście było równie wiele osób które zwyczajnie mną gardziły , ale miałem dość dużą paczke przyjaciół, znałem wiele ludzi w szkole i ogólnie było ok . Ale kiedy miałem 17 okazało się że mam aspergera i zacząłem chodzić na terapię pod tym kontem . Od dziecka byłem trochę #!$%@? to dużo wyjaśniało . To właśnie na terapi uświadomiłem sobie w końcu jakie chore rzeczy odpffffierddalałem w technikó , zaczołem czóć cholernie wielki wstyd , postanowiłem że muszę się zmienić. Zmieniłem szkołe z technikóm na liceum i starałem się być jak najlepszą wersją siebie.
Zacząłem uczyć się bardzo dobrze na świadectwie miałem same 4 i 5 . Zawsze komuś pomagałem w szkole , starałem się być uprzejmy i miły . Dawałem ściągi na sprawdziany notatki i pracę domowe . Napoczątku byłem dość neutralny ale w późniejszym czasie starałem się dopasować do jednej z paczek w której byli ludzie z którymi najczęściej rozmawiałem . Niby fajnie niby ok , żartuje z kimś , gadam i niby jest fajnie , ale tak naprawdę niebyło . Pomimo iż zawsze im pomagałem i byłem miły niezapraszali mnie za wyjścia , imprezy i inne takie . Zazwyczaj siedziałem w ławce centralnie obok nich i zawsze słyszałem o czym mówią , kiedy próbowałem się wtrącić i pogadać z nimi udawali że o niczym niegadali . Zawsze kiedy chciałem dołączyć do rozmowy, jagbym psół im atmosferę, mówili prawie wszystkim o czym gadają ale mi nie .
Dlaczego kiedy postanowiłem się zmienić i być miłym i uprzejmym nikt już mnie tak naprawdę nielubi . Obecnie jestem w innym środowisku i są innyni ludzie ale sytuacja ta sama .
Mam ich dosyć, #!$%@? fałszywe ścierwa , gardzę ludźmi tym #!$%@? gatunkiem fałszu i obłudy .
#rzycie #szkoa #przegryw #rozrywka
  • 3
  • Odpowiedz