Wpis z mikrobloga

Czy użytkownik @RozowaLandrynka88 świadomie rozpowszechnia najbardziej prymitywne i bezczelne wrzutki i manipulacje rosyjskiej propagandy a moderacja nie reaguje?
Tak, a o co chodzi?

Tylko dziś zdążył wrzucić wpis o rannym Polakom ratowanym przez rosyjskich żołnierzy. Zapytany o źródło jakoś nabrał wody w usta i skasował komentarz. Może to dowód, że jakiś ślad wstydu gdzieś tam jeszcze w głębi jego zdeprawowanego umysłu się tli. Albo po prostu nie ma odwagi przyznać, że źródłem jest żenujący propagandowy filmik wrzucony przez rosyjskie kanały dezinformacyjne i okupacyjnych urzędników jak Władimir Saldo gauleiter obwodu chersońskiego, nagrany w taki sposób, że fejkiem wali na kilometr. Dodajmy, że to nie pierwszy taki fejk, bo Rosjanie od dawna regularnie wrzucają w swoja infosferę "newsy" o zabitych albo schwytanych polskich najemnikach, których na Ukrainie mają być tysiące. Rzadko to się przebija do polskich mediów i internetu, bo każdy człowiek z minimum rozumu traktuje to jako kacapskie brednie.

Kolejny popis dał we wpisie tym razem linkując swoje źródło chociaż niebezpośrednio. Wrzucony na tłitera przycięty fragment wypowiedzi sekretarza Blinken pochodzi bowiem z telegramowego kanału @smotri_media typowej rosyjskiej kloaki propagandowej. Wypowiedź jest przycięta, bo gdyby ją wrzucić w całości, to każdy usłyszy, że sen wypowiedzi sekretarza stanu jest inny. Mówi on o konieczności dalszego wsparcia dla Ukrainy.

We have made a real investment in Ukraine's future, in its freedom, and it would -- makes no sense to me that we would now renege on that investment, having already done so much and having already put Ukraine in a position where it cannot only survive but actually thrive going forward. And we have a very clear plan, as I said, to make sure that Ukraine can stand on its own two feet militarily, economically, democratically so that these levels of support and assistance will no longer be necessary.


But we have to help Ukraine get through the next period of time, get through this winter, get through the spring and summer. I'm also focused on the fact that they have their own -- own plans to continue not only to deter the Russian aggression but to continue to take back territory that was seized from -- from them by Russia.

https://www.realclearpolitics.com/video/2023/12/20/secretary_blinken_theres_no_magic_pot_of_money_support_we_have_designated_for_ukraine_is_running_out.html

Jedyny plus jest taki, że landryna przynajmniej ma świadomość, że jest tylko żenującym trollem (pic rel).
#ukraina #rosja #ruskapropaganda #60kopiejekzawpis
JPRW - Czy użytkownik @RozowaLandrynka88 świadomie rozpowszechnia najbardziej prymity...

źródło: 76261870_277907

Pobierz
  • 11
co tam napisałeś?


@lycaon_pictus: Pytałem o źrodło i dodałem, że ruskie trole czesto wstydzą sie podać źrodło nie chcac dekonspirowac propagandowego profilu z którego to wzieli. Jak widze trafiłem idealnie.
Pytałem też czy bezkrytycznie łyka tez inne wrzutki Rosjan.
Polecam pytac o źródło w takich przypadkach. Ignorują, Robia fikołki, atakuja personalnie lub usuwaja wpis - czasem ktoś poda link do jakiekoś zachodniego portalu przeklejacza ruskich fejków. Chyba tylko raz gosc sie