Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! Mam pytanie odnośnie e-papierosa palę już jakiś czas i mam problem z ładowaniem baterii ego 1100 mAh.

Problem polega na tym że: Na ładowarce przed podłączeniem świeci się zielone światło, ale po podłączeniu rozładowanej baterii dalej pali się zielone światło czyli ładowarka wskazuje że bateria jest naładowana. Po odłączeniu batki od ładowarki przycisk na batce zamiast świecić na biało świeci na niebiesko a po kilku buszkach zmienia kolor z powrotem na czerwony. Dodam że ładowarka na pewno sprawna ponieważ dobrze ładuje mi drugą baterię dostarczoną do tego zestawu : http://www.e-papierosek24.pl/pl_PL/p/p/247 #epapierosy #epalenie #epapieros
  • 6
  • Odpowiedz
@Earl_Buster: Wytrzyj styki ładowarki i fajki. Czasem nie dotyka ze względu na brud (czyszczenie), czasem ze zwględu na to że wkręcając w fajkę atomizer wbijasz styk od + głębiej(podważenie igłą blaszki + w fajce).

Czasem też ładowarki są do kitu i wkręcając obraca się również złącza w ładowarce co powodóje skręcenie i urwanie kabli ładowarki
  • Odpowiedz
@Earl_Buster: Baterie też lubią padać szczególnie takie jak podałeś w linku. mi padły 2 a z 6 rozwaliłem bo atomizer niszczy gwinty i później nie chce się wkręcał w ładowarkę (w atomizer się da)
  • Odpowiedz
@Earl_Buster: wyczyść wacikiem środek i igłą dookoła blaszki +. Prawadopodobnie bateria nie ma prawidłowego oporu i nie zaczyna ładować. Jak nie pomoże to bat do wymiany.
  • Odpowiedz