Wpis z mikrobloga

Ogólnie przekombinowali z tą przemówą. Za inteligentna. Teraz pisowcy pomyślą, że będą pokazywać w #tvp zdjęcia zamiast nagrań w materiałach i że to pewnie jakiś szwindel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tvpis nicht mehr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
  • Odpowiedz
@Returned: zgadzam się, ja bym z grubej rury zaczął, np. jakimś montażem kłamstw pisowskich z objaśnieniem w stylu jak tutaj kiedyś pod tagiem #tvpiscodzienny wyglądało

nawet można zrobić kilkugodzinny maraton wytakania poprzedniej ekipy manipulacji danymi, słupkami, umieszczeniem kamery, nawet bym pokazał jak manipulowali kolorami przy Tusku xD
  • Odpowiedz
  • 64
@MXkeys: to by nie przeszło tez. Zaraz by było, że "o juz szczują" bankowo xd cos w tym stylu, co zrobili dzisiaj, ale prostym językiem. Imho idealne podejscie. Bez emocji, bez odbijania piłeczki. Ot, "byli zle, będzie inaczej. Ocenicie sami".
  • Odpowiedz
@Returned: no i dobrze, cham chamem pozostanie, ale swojego chamstwa powinien być świadomy i się go wstydzić, a nie się nim chwalić. Jak ktoś jest za głupi na taki język, to niech spokojnie doi krowy i słucha disco-polo, a nie się newsami i polityką będzie interesować.
  • Odpowiedz
@Returned: znowu ta narracja my-oni gdzie "my" to wyksztalceni patrzący na plebs (czyli z reguły tych z którymi się nie zgadzamy) xD Dla Twojej informacji - bo być może nadal wolisz żyć w bańce własnego środowiska - na PiS głosowało ponad 7 mln ludzi, czy komukolwiek to się podoba czy nie. Narracja, że to osoby niewykształcone doprowadziła 8 lat temu do buntu tych ludzi i stała się przyczyną, dla której
  • Odpowiedz
@Returned ale wiesz, ze to prawda? W sensie skakałam po stacjach radiowych bo chciałam jakieś wiadomości znaleźć i trafiłam na pch24. Dokładnie to powiedzieli „będą nam fotografie teraz pokazywać” xD
  • Odpowiedz
  • 3
@rudyba: no, to nie tak, że sobie calkowicie jaja robiłem xd

@melonnyk spójrz komentarz wyzej – jesteśmy my i są oni. Nikt mi nie wmówi, że po 4 latach tępej propagandy w tvpis i nieudolnych rządów imperatora to inteligentni ludzie głosowali na nich ponownie. No kurcze, załóżmy, że dałbym się nabrać za pierwszym razem, bo nie jestem szczegolnie bystry, ale gdybym oglądał tvp wzglednie regularnie i patrzył na działania
  • Odpowiedz
  • 0
@czlowiekbutelka: a ja uważam, że się powinno. To upraszczanie nazywamy rozwojem. Im język prostszy i bardziej zrozumiały, tym łatwiej przekażesz więcej informacji. To się nazywa ewolucja języka i nie musi być zła. Gadanie wierszem to strata czasu. Czlowiek zamiast przyswoić informacje i się na nich skupić, musi je najpierw poprawnie zinterpretować, a utrudnianie interpretacji dla sztuki to marnotrastwo czasu i często zniechęca.

Przypomnę, że ta telewizja kierowała dotąd kierowała swój
  • Odpowiedz