Wpis z mikrobloga

Wszyscy zapamiętają ten dzień jako ogromną inbę w siedzibie TVP, gdzie sprzątanie idzie na pełnej, a ja zapamiętam ten dzień zupełnie, zupełnie inaczej.

Kocham mój wolontariat w Rumunii. Kocham najmocniej na świecie, że mogę w jakiś sposób poświęcić swój czas na tę niesamowitą przygodę. Dzisiaj odwiedziliśmy dzieci z Cetatuia, na które zebraliśmy prawie 3500 lei na zrzutce. Wszyscy otrzymali swoje paczki i byli niesamowicie szczęśliwi z tego powodu. Gdy usłyszałem, że nigdy w życiu nie otrzymali tylu prezentów to musiałem wyjść z budynku by się wypłakać.

Stół pełen prezentów i dodatkowo niezbędnych rzeczy, które były potrzebne: zeszyty, bloki rysunkowe, książki, środki czystości etc. Ale uśmiechy na ich twarzach były po prostu niesamowite. Przygotowałem także po polsku kartkę z podziękowaniami dla wszystkich, którzy wpłacili na zrzutkę. I dostałem dużo przytulasów. Nie zapomnę tego dnia nigdy w życiu. Bez dwóch zdań najlepszy moment podczas całego mojego pobytu w Rumunii. Warto jest pomagać? Warto!

Mój wpis na blogu: http://uwielbiampandy.blogspot.com/2023/12/magia-swiat.html

#czujedobrzeczlowiek #pomagajzwykopem #chwalesie #podrozujzwykopem #rumunia
Cukrzyk2000 - Wszyscy zapamiętają ten dzień jako ogromną inbę w siedzibie TVP, gdzie ...

źródło: 17DF9E97-0A98-4D79-98D6-CDA8774EC2C2

Pobierz