Wpis z mikrobloga

Pozory większej sprawności bo przez komputer a nie jak daniej przez telefon czy pytając na poczcie osobiście. Za chwile przyjdzie SMS, że już jest w paczkomacie. Są wprawdzie te dwie doby – nie nrzekam na to, ten tracking daleki to jest jeszcze od sprawnego działania. A to jest przecież kwestia organizacji systemu a nie pracy ludzi. Już któryś raz tak jest. Przez noc to już na pewno przeszło dalej. W Amazonie przynajmniej ten suwak się przesuwa miarodajnie. Bez szczegółowego zaznaczania miejsc, sam tylko postęp procesu, ale gdy jest w połowie danego etapu, to wiesz, że połowa dnia. W InPoście ma włanie, że przyjęto w oddziale, potem po kilku a czasem kiltunastu godzinch od razu trach! Odbieraj!
Z Pocztexu kilka dni temu dostałem e–mail i SMS o tym, że paczka będzie dostarczana, kilka godzin po tym gdy ją odebrałem. Podpisywałem się na czymś co przypominało telefon komórkowy, terminalu czy tam czymś, takze ewidencjonowało mnie. Słaba organizacja systemu informatycznego polskich firm. Nie ma co się tłumaczyć, to nie jest kewstia kosztów, a polskich głów, które to projektowały.

#inpost #przesylki #kurier #technologia
Poludnik20 - Pozory większej sprawności bo przez komputer a nie jak daniej przez tele...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-12-20 13-13-13

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: PIN podali, pan kurier niczego nie chciał, podpsujesz się tam jakimś łamańcem, bo to jest małe, mały ekran, on Cię ciśnie, żeby szybko, w sądzie przy jakejś poważniejszej sprawie w badaniach grafologicznych zupełnie bez znaczenia... Ale o PIN nie pytał. Widocznie sami wiedzą, że przychodzi później. Amazon kładzie lachę na PINy, podpisy. Jesteś to jesteś, nie ma Cię to Cię nie ma, puka do sąsiadki, zostawia Jeśli nie to nie
  • Odpowiedz
  • 0
z Pocztexu to ta karta microSD 32 GB SanDisc za 2 złote z Chin łącznie z przysyłką 2 zł bo z promocji „Na powiatanie” bo nie korzystałem z AliExpress kilka lat.


@Poludnik20: chociaż to dzinwe, że „Na powitanie”, bo przecież brałem już jakoś w przeciagu miesiaca szkła hartowane do Fire. Też jakoś do 5 złotych. Kupiłem też od Polaka tego samego dnia z Olx który sprzedał mi to samo za 35
  • Odpowiedz