Wpis z mikrobloga

I teraz wyobraźcie sobie, ze PIS wygrywa wybory i może dalej robić co chce.
Za PEŁO propaganda i arogancja takiego levelu nigdy nie osiagneła

NO ALE PIS PO JEDNO ZŁO, WSRZYMAJMY SIE OD GŁOSU (ZDJĘCIE PRZYPADKOWE)
całe szczęście Riczard Swetru urwał tym Panom dobre pare procent ( ͡° ͜ʖ ͡°) inaczej koalicja polskich spraw pewnie by rządziła krajem

#sejm #tvpis #polityka
twoj_starrry - I teraz wyobraźcie sobie, ze PIS wygrywa wybory i może dalej robić co ...

źródło: 000I4OL9U0GCBM4Q-C466-F4

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: PiS miał potencjał żeby rządzić jeszcze bardzo długo. Niestety nie mieli umiaru we wszystkim i jeb ło. Myślę, że gdyby Jarek usunął się w cień ze swoimi pomysłami, dzisiaj ogladalibysmy TVP jak zwykle (czyli nie ogladalibysmy xD)
  • Odpowiedz
  • 122
@myidioci: Nic nie jest winą konfederacji bo konfederacja nie ma tylu posłów żeby cokolwiek znaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mam po prostu beke, że narzekają ile to im TVPiS szkodziło i pomijało a oni nadal sie wstrzymują od głosu.
  • Odpowiedz
  • 2
@myidioci: no mam ;D bo identycznie było z wicemarszałkowaniem Witek xD.
Przecież w narracji Konfy ta Pani to ucielesnienie zła, która odbierała bezprawnie bohaterowi z czasów Covidu - Braunowi uposażenie i odbierała głos a mimo to

KONFIARZE ZA NIA GLOSOWALI XDDDDDD
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: Problem w tym, że Polacy pokazali, na co rząd może sobie pozwolić i peło prawdopodobnie będzie robić podobnie. Różnica jest taka, że będą mieli dwie tuby propagandowe a nie jedną.
  • Odpowiedz
  • 1
@kidi1: no to wtedy będę protestował ramię w ramię z PISiorami ( ͡° ͜ʖ ͡°), na razie jednak Tusk za swoich czasów przyzwyczaił mnie do tego, że poziom propagandy nie był w 1/10 tak wysoki.
  • Odpowiedz