Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #blackpill #incel Nic dziwnego, że Polki wybierają mężczyzn z zagranicy - praktycznie w każdym wypadku prezentują się lepiej, dbają o siebie, a co najważniejsze - są mili i szanują kobietę. Nawet znienawidzeni przez was Hindusi są lepszą partią od zawistnego p0laka z naburmuszoną mordą i roszczeniową postawą ;)
Mamaboss - #p0lka #przegryw #blackpill #incel Nic dziwnego, że Polki wybierają mężczy...

źródło: IMG_6680

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Mamaboss Zupełnie takie same odczucie mam o kobietach z Litwy, Łotwy czy nawet Ukrainy. Polki to im mogą co najwyżej poprosić o kartę moja biedronka gdy te szanowne damy robią zakupy z myślą o obiedzie dla swojego polskiego mężczyzny. Jesteś polką, nie zasługujesz na miano kobiety, nie zrozumiesz
  • Odpowiedz
@Mamaboss wam to się chyba nie nudzi trollowanie wykopków. Jedna pisała o kebabie i o Arabach, teraz ty o Hindusach, niedługo będą Murzyni z Kenii. Strasznie monotematyczne są te wpisy i mam wrażenie, że powoli kończą się wam pomysły
  • Odpowiedz
@DrCieplak rozwiniesz ocb z agenją PR? Nie śledzę wszystkich wpisów opki, więc nie bardzo wiem o czym mówisz, ale jeśli rzeczywiście wychodzi to spod pióra agencji PR, to muszą tam pracować sami nieudacznicy xd
  • Odpowiedz
  • 1
@DrCieplak: Nie zależy mi na zasięgach ;) jedyne na czym mi zależy to przekaz do innych Polek, że nie są skazane na gnicie u boku p0lskiego Jana. Przy okazji mozemy utrzeć nosa p0lakom, a wpisy jak widać nadal wywołują reakcję ;)
  • Odpowiedz