Wpis z mikrobloga

  • 392
skoro po 8 latach ludzie zapomnieli o nieudolnym tusku


@Jurasik201: dobra mordo, dawaj. cóż ten niedobry Tusk takiego nawyczyniał?
Tylko daj jakieś dobre przykłady jego niekompetencji a nie wysryw o OFE albo Amber gold bo PiSowcy to mieli w każdy poniedziałek aferke podobnego kalibru xd
  • Odpowiedz
+1 Teraz tylko się modlić, żeby PiSowski beton nas nie cofnął do dyktatury za 4 lata.


@Ko5aK: za cztery lata wiele z wyborców PiS wymrze, wejdą nowe roczniki. Jak nie zmienią strategii w sposób fundamentalny, a na to się nie zanosi - nie mają szans.
  • Odpowiedz
@ShineLow: Kojarzysz termin kryzysu polskiej psychiatrii wśród dzieci?

No to teraz dodaj 2+2. Dzieci wychowane przez samotne matki lub bez ojca częściej popełniają przestępstwa, brak im wzorców, brak im poczucia stabilności, mają problemy wychowawcze.

A wiesz gdzie byli ich ojcowie? Za granicą tyrali dzieki wspaniałej polityce gospodarczej Tuska.

No, ale to jest taka zależność którą żeby wyciągnąć trzeba umiec wnioskować- PIS ŁAMIE PRAWORZĄDNOŚĆ xD
  • Odpowiedz
  • 0
Teraz tylko się modlić, żeby PiSowski beton nas nie cofnął do dyktatury za 4 lata.


@Ko5aK: Tusk im rozwali cały układ z sądami i trybunałem i znowu będą potrzebować dwie kadencje xdd
  • Odpowiedz
a nie wysryw o OF


@ShineLow: jak coś to głosowałem głosowałem na koalicję chaosu xdd

ale skoro poruszyłeś temat OFE to wytłumacz mi jedną rzecz bo serio nie znalazłem odpowiedzi w necie, podobno tam była rozbieżność między umorzona częścią obligacyjną(~150mld?) a zaksięgowanymk na subkoncie w ZUSie (146mld?) na parę miliardów PLN, o co się rozchodzi w tym panie?
  • Odpowiedz
@Ko5aK: Internet, w którego PiS totalnie nie umie, odgrywa obecnie olbrzymie znaczenie. Poza tym rośnie kolejne cyfrowe pokolenie, którego nie potrafią stargetować. Dobry prognostyk.
  • Odpowiedz
  • 1
ale skoro poruszyłeś temat OFE to wytłumacz mi jedną rzecz bo serio nie znalazłem odpowiedzi w necie, podobno tam była rozbieżność między umorzona częścią obligacyjną(~150mld?) a zaksięgowanymk na subkoncie w ZUSie (146mld?) na parę miliardów PLN, o co się rozchodzi w tym panie?


@Karakatamakatula:

Nie ulega wątpliwości, że przeprowadzona w 2014 roku transakcja związana z umorzeniem części środków zgromadzonych w OFE była dosyć skomplikowana i kontrowersyjna. Jednak skala nieprawd, jakie powstały
  • Odpowiedz
a nie wysryw o OFE albo Amber gold


@ShineLow: informacja niewygodna, wiec wysrywy xD a teraz #!$%@?, ze ofe to nie kradzez no bo technicznie to byla ustawa i nie podpada pod definicje z kodeksu karnego.
Jeszcze napisz, ze kaczynski byl DYKTATOREM i cykl fajnopolaka wytresowanego TVNem gotowy xD
  • Odpowiedz