Wpis z mikrobloga

#zareczyny #pierscionek #bizuteria #jubiler
Sieam Mirki, mam pytanko. Czy miał ktoś może do czynienia z "jubilerem"/handlarzem/byznesmanem Robertem Kumorem? Pan prowadzi działalność, sprzedaje biżuterię. Znalazłem go w internecie jako Biżuteria Kumor oraz Robertson Fine Jewellery. Ceny ma dobre, przez telefon brzmiał jak ultratypowy handlarz prosto z giełdy w P-------------h Małych - serio 1:1 jak z satyrycznych filmików z tiktoka. Chłop ma wpisane z 50 PKD, w tym handel na bazarku XD <szukałem po NIP>
Nie wiem, brał ktoś coś u niego? Gość oferuje ładne rzeczy w dobrej cenie. Przynajmniej na zdjęciach w internecie (IG, Facebook) to wygląda bardzo przyzwoicie. Chłop oferuje biżuterię robioną ręcznie pod zamówienie, modelowanie 3D i inne bzdety, które mają sprawić, że pierścionek będzie one and only.

Tu są opinie z trustmate, nie wiem czy one są wiarygodne.
https://trustmate.io/opinie/bizuteriakumor-pl

Błagam, jeśli ktoś coś u niego brał i mi napiszę, że moje wrażenie jest złudne to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam gorąco.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@czuczer: wiadoma sprawa, normalnie jest możliwość spotkania się z gościem itd itp, także on istnieje i coś tam chyba sprzedaje. Moje pytanie tyczy się bardziej, czy to co ma mi sprzedać ostatecznie będzie jakimś gównem z targu za 10 zł, czy coś co jest warte kaski, którą wydam.
Szkoda mi marnować czas + ewentualnej zaliczki/zadatku. Pytam, bo chce wiedzieć czy krętacz czy nie
  • Odpowiedz