Wpis z mikrobloga

#erecepta #receptomat #finasteryd #lysienie
Gdzie wypiszą mi e-receptę na finapil 1mg bez dokumentacji medycznej potwierdzającej łysienie androgenowe, ani bez wcześniejszych recept na finasteryd? Próbowałem na receptomat, ale skończyło się telefonem, że nie mogą mi wystawić, bo najpierw muszę zrobić badania krwi i 60zł poszło w piach, bo w ramach rekompensaty dostałem kupon na następną e-konsultacje. Jedyne co posiadam to recepta na minoxidil od jednej Pani dermatolog, jednak po minoxie nie zauważyłem żadnej poprawy w wypadaniu włosów.
  • 9
@RozowaZielonka: Serio myślisz, że latam po dermatologach bez podstawowych badań krwi, m.in. tarczycy i tak dalej, a oni mi wystawiają recepty na jakieś leki z dupy nic nie wiedząc o stanie mojego zdrowia? Skąd wy się bierzecie. Piszę o specjalistycznym badaniu krwi pod kątem lysienia androgenowego. Prościej będzie jak wezmę ten lek na miesiąc i sprawdzę efekty aniżeli miałbym płacić za te badania.
@dundermilffin: Pytanie już nieaktualne. Polecanko Medicept. Wziąłem Finapil 1mg, poprosili mnie o dowód, zdjęcie mordy i zadali pytanie ile czasu stosuję już wnioskowany lek. Zdjęcia wysłałem i zanim zdążyłem odpowiedzieć na pytanie już miałem wystawioną receptę (pewnie zobaczyli mój chłopski ryj z zakolakami i się zlitowali), także zapytanie pozostawiłem bez odpowiedzi. Koszt takiej usługi 50zł, z kodem med39 wyszło 39zł.