Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
PYTANIE TYLKO DO #niebieskiepaski - bylibyście w stanie związać się z dziewczyną która się "wyszalała" a teraz szuka stabilizacji?
Wiek robi swoje a ja #przegryw z zadatkami na low-tier normika, więc maxxuje co się da i jeśli mam jakieś szczątkowe powodzenie u panien czyli z reguły 4-5/10 raz na ruski rok w wieku 25+ które się wyszalały (chociaż chyba wszystkie szukające związki na tinderze to taki typ). Zazwyczaj mam u nich sansę bo:
- obecnie szukają stabilizacji (wyszalały się) a moja konkurencja nadal liczy na krótkie związki (co im teraz nie pasuje)
- z racji wieku mają mniej znajomych (= mniejszy dostęp do facetów) lub praca uniemożliwia ich poznawanie

Załóżmy, że wam się dobrze gada a wy w końcu macie okazje nadrabiać swoim charakterem i ogólnie czujecie, że macie szanse na rozwinięcie znajomości ale sami też szukacie kogoś na stałe




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
PYTANIE TYLKO DO #niebieskiepaski - bylibyści...

źródło: Tinder-Gold-za-darmo-czy-da-sie-Wykop-Iphone-Android-Revolut-iOS-2

Pobierz
  • 19
bylibyście w stanie związać się z dziewczyną która się "wyszalała" a teraz szuka stabilizacji?


@mirko_anonim: Takie związki nie działają. Kobiety po licznych relacjach seksualnych nie są w stanie jakkolwiek zdrowo się zaangażować. Cały czas będzie porównywanie do poprzednich partnerów, szukanie lepszej opcji (bo jakiekolwiek przywiązanie się nie ma miejsca), wysoka szansa zdrady, brak szacunku, brak zadowolenia z relacji i wiele innych.
Jeżeli ktoś jest w związku opartym na wygodzie (czyli niemal
@mirko_anonim:

Ciężko po lasce 25+, która ma tindera oczekiwać małego przebiegu, w zasadzie to łatwiej pewnie w lotka wygrać. Na szczęście te, które się na prawdę 'wyszalały' często są na tyle głupie, że pośrednio (lub czasami nawet bezpośrednio XD) będą ci dawać o tym znać i takich bym unikał. Jak ma na tyle oleju w głowie, żebyś o tym nie wiedział to już dobry znak, bo nie oszukujmy się jakby przeciętny
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nie ma sensu, bo dziewczyny w stałych związkach po roku-dwóch nie uprawiają seksu. Po to wchodzą w przejściowe relacje z chadami, żeby nie musialy słyszeć po 3 latach "ej, dawno się nie kochaliśmy". Rozstają się z chadem zanim spadnie im libido, bo inaczej zapamiętałyby go jako marudzącego toksyka żebrzącego o seks. A tak to mają dobre wspomnienia. I potem szukają aseksualnego typa.


@mirko_anonim: Zadając to pytanie raczej wiadoma jest odpowiedź większości natomiast ja zadam nieco inne 2 pytania pogłębiające:

1) Jakie masz alternatywy?
2) Czy sam się "wyszalałeś"?

Bo jeśli Twoje alternatywy w stosunku do np. takiej Pani jak tutaj dałem poniżej to mamuśki 30+, albo grubaski, albo korpo-wampirzyce to sam sobie odpowiedz na pytanie czy dla Ciebie ważniejsze do stałego związku jest bycie z laską seksowną i uroczą czy taką z którą
Dietetyq - @mirko_anonim: Zadając to pytanie raczej wiadoma jest odpowiedź większości...

źródło: b5cd8dfc93b274d2f7f2854d3131414e

Pobierz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Dietetyq: Jestem normalny, nie patrze na wygląd tylko charakter. Nie wyszalałem się ale czy mnie kiedykolwiek ciągnęło do szaleństw? chyba nie. Nie chce seksownej kobiety takiej jak pani ze zdjęcia a spokojnej dziewuchy co wyjdę z nią na piwo ale też posiedzę w ciszy


· Akcje:
@mirko_anonim: 25+ na tinderze nie oznacza że była peklowana. Koleżanka z którą zerwałem kontakt jakieś 1.5 roku temu (nie peklowaliśmy się, gdzie się zje i pracuje tam się #!$%@? nie wojuje) używała "tindera" ~4 lata. "0" peklowania tylko pisanie. Była tak #!$%@? wybredna że jak zdesperowana nie zerwanym wiankiem założyła tindery, badoo, boo i inne gówna to goście zaczęli do niej pisać. Panna z buzi ładna, zadbana ale 15kg nadwagi niewdzięcznie