Wpis z mikrobloga

@Bover: Uświadom mi proszę w którym miejscu pisałem o tym, jak dobry jest PiS. Pokazałem tylko hipokryzję Twojego wpisu. Liczyłem na jakiegoś fikołka, ale widać nawet na to zabrakło argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@odislaw będziesz tak samo #!$%@? ale odwrotnie za 2 kadencję PO

Wszyscy zapomnieli co robił rudy za swoich czasów XD pięknie się to czyta jaki ten naród naiwny i krotko pamiętliwy

Chyba że masz 12 lat a jak rządził Tusk to mailem pieluchy to ok
@11mac11

>pięknie, az chce się znowu żyć po 8 latach pisu


@odislaw: rekordowo liczny rząd, wycofanie się z większości obietnic, powoływanie bezwartosciowych ministerstw aby zadowolic lewice, ale wam wystarczy, że odsunęli pis od władzy zastepujac ich miejsce i tyle. I wy macie czelność śmiać się z pisowców xD


Od parunastu dni nowy rząd. A ty już kwiczysz, że Hur dur nie spełniajo obietnic ;)
Przypominasz mi pisowcow na sejmowej mównicy, którzy
@odislaw 50 lat a taki glupi, wykop to nie jest miejsce dla starych ludzi tylko dla gimbusów i programistów 30k

Naród taki tempy ze szkoda strzępić ryja, nie rozmawiamy o tym co zrobił pis tylko o tym że PO to wcale nie jest balsam dla duszy obywatela
@_ftcx0r: xDDD gowniarzu w takim razie idąc twooją logiką masz gówno do gadania bo nie znasz życia xD dlatego ze ja golsuję na posłow i prezydenta od 25 lat xD
dobrze byłoby zebys przejzał co co zrobił pis przez 8 lat hipokryto i to powinno wystarczyć( ͡º ͜ʖ͡º)
@11mac11: owszem śmieje się z fanatyków religijnych którzy nie dostrzegają że rzeczywistość im odjechała o całe lata, nadal nie dostrzegają że są hamulcem tego narodu