Wpis z mikrobloga

@Cztero0404:

Po pierwsze to dla 3/4 kobiet pewnie obecnie legginsy to spodnie więc Maddie ''Mordo'' zacznij od swojej płci. Po drugie to, że kilka rodzajów spodni nazwiesz różnie rozdzielając je na legginsy, tregginsy, jegginsy, kolarkami nie oznacza, że dalej nie są legginsami


mordeczko, zluzuj majty. Masz statystyki dotyczące 3/4 kobiet? Ło, kozak.
BTW. na zdjęciu są obcisłe spodnie z imitacji skóry, a nie legginsy.
zluzuj majty. Masz statystyki dotyczące 3/4 kobiet? Ło, kozak.

BTW. na zdjęciu są obcisłe spodnie z imitacji skóry, a nie legginsy.


@MaddieBaddie: BTW absolutnie nigdzie nie napisałem, że spodnie które są na powyższym zdjęciu to legginsy chociaż z tego co kojarzę w niektórych sklepach i tak takowe potrafią się nazywać. Dlaczego mam zluzować majty jeśli wiem, że nie masz racji i nie umiesz się do tego przyznać a zamiast tego się
@Cztero0404:

BTW absolutnie nigdzie nie napisałem, że spodnie które są na powyższym zdjęciu to legginsy chociaż z tego co kojarzę w niektórych sklepach i tak takowe potrafią się nazywać. Dlaczego mam zluzować majty jeśli wiem, że nie masz racji i nie umiesz się do tego przyznać a zamiast tego się pytasz czy masz statystyki dotyczące tego, typowy women moment ci się włączył.


a to widzisz, dla mnie logicznym wydawało się że
Talk about man moment.


@MaddieBaddie: Julka nie jesteś na twitterze, jeszcze dopisz iż próbuję wyperswadować twój brak racji bo jesteś kobietą to już komplet będziemy mieli. Nie, swoje zdanie opieram na rzeczywistości tym co widziałem przez prawie ostatnią dekadę oraz zaczynam widzieć ponownie obecnie, nie bo ja wiem najlepiej a chociażby ja pracowałem w pewnej sieciówce i często potrafili takie same spodnie podpisywać dwoma różnymi nazwami jedne były na przykład legginsami
Starasz się trochę zbyt mocno być wykopkiem, Juleczko.


@MaddieBaddie: Więc nie mając rzetelnych kontrargumentów, aby odbić piłeczkę na swoją korzyść weszłaś na mój profil i próbujesz mi wjechać na psychę wyśmiewając mnie za rzeczy które komentuje? Urocze, jak bardzo nie jesteś w stanie znieść porażki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę sobie komentować co chcę oraz w jakiej ilości chcę i nic nikomu do tego. Oczywiście takie osoby