Wpis z mikrobloga

@kapazgon a robiłeś? ja jestem po 1 dniu i jestem w szoku że w 21 wieku muszę prosić o wyjście do kibla. plus mobbing też pierwszego dnia XD nie wiem czy nie #!$%@? tym bo to jednak nie jest mój szczyt ambicji
  • Odpowiedz
@kacper_kur123: a tak, w paru makach sobie dorabiałam na weekendy. Zależy od ludzi z którymi pracujesz ale wiadomo, że jak jest #!$%@? to pójście do toalety nie jest możliwe ale jak jest luz to mówisz że idziesz i nikogo się nie pytasz o pozwolenie, nie masz 5ciu lat przecież. xD taka praca jest dobra tylko dla uczniów, studentów czy osób z niepełnosprawnością, na stałe prócz kierownictwa to tam mało kto pracuje,
  • Odpowiedz
@kapazgon z tym że żadnego ruchu nie było XD kierowniczka jakaś mordę darła na każdego itp. Ja właśnie nigdzie nie studiuje i chyba lepiej będzie poszukać innej roboty. choć jednocześnie głupio tak po jednym dniu rezygnować XX
  • Odpowiedz
@kacper_kur123: jak darła mordę to trzeba ją wyjaśnić, tak może być w każdej firmie. Kiero wie jak daleko może się posunąć, bo ludzie ją tego nauczyli, nie reagują tylko potulnie słuchają każdą krytykę. Nie bój się zwracać uwagi, stawiać na swoim czy nawet rezygnować z pracy. Nie jesteś niewolnikiem, a byli i tacy co po godzinie wychodzili. I nie ma, że "nie możesz", możesz i nikt nie ma prawa Cię zatrzymywać.
  • Odpowiedz