Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: Ostatnio z nudów sobie przejrzałem tag to widzę że jeżeli tutaj nie piszesz o Carrionerze w samych superlatywach to jesteś jednocześnie:
- bluepillem
- żetoniarzem
- pimpkiem
- sekciarzem żetoniarza
- incelem
- nigdy nie miałeś sex ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@t4il: No tak zapomniałem, w sumie per pimpkiem też zostałem nazwany. Pimpek, żetoniarz niedługo zostanę trójcą świętą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zauważ, że to robi tylko i wyłącznie jedna osoba jedyna. Odnośnie sekty nie żeby coś, ale tutaj jest co najwyżej sekta carrionera widoczna więc ten typ to pewnie sam carrio lub jakiś idiota od niego. Kiedyś jak zacząłem pisać, że jedno konto jest carrionerem to chłop
  • Odpowiedz
Odnośnie sekty nie żeby coś, ale tutaj jest co najwyżej sekta carrionera widoczna więc ten typ to pewnie sam carrio lub jakiś idiota od niego.


@Cztero0404: Potwierdzone info, że to idiota od niego. Nawet na YT się produkował, a jak zarwał banem czy tam innymi usunięciami filmów, to przeszedł na rumble. Więc to nie srario.
  • Odpowiedz
carrioner kiedyś na live mówił że jesteś pimpkiem


@Chlebicek_O_Redpillu: Nawet jeśli tak mówił absolutnie nie jest to prawda, chociaż z tego co pamiętam swojego czasu carrio miał chyba jakiś syndrom manii prześladowczej i tak nazywał co drugą osobę. Pimpek z tego co kojarzę wysłał lub wysyła mu donejty mi byłoby szkoda siana na niego wolałbym w błoto wyrzucić lub menelowi 4-pak mocnego kupić.
  • Odpowiedz