Wpis z mikrobloga

Ej ale wy serio pracujecie fizycznie na magazynach, dojeżdzacie zbiorkomem, wynajmujecie pokój z obcą osobą i pijecie tanie energetyki? W sensie tak serio serio? Dla mnie to jakaś abstrakcja jak można tak żyć XDDDDDDDDDDD
.
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Zidanko: chodzi mi o takie podejście, że ludzie pracujący fizycznie wlewają w siebie energetyki i jedzą tanie jedzenie po to żeby mieć siłę tyrać więcej za grosze. Jak można niszczyć swoje zdrowie za pieniądze lol. Ja siedzę w fotelu regulowanym niczym w E klasie, pod ręką pilot od klimatyzacji, muzyczka, nasłonecznienie, biuro marzenie.
  • Odpowiedz
@waybach: Po co mi lepsze auto tylko do pracy? Nie muszę się martwić że ktoś porysuje, ukradnie. Moje ma już 15 lat i nic przy nim nie robię. Jak się zepsuje to pójdzie na złom od razu.
  • Odpowiedz
@waybach: Dziwny z ciebie typ, raz przychodzisz na tag się wywyższać a innym razem utożsamiać. Gorszy jesteś niż przeciętny przegryw czy oskarek którzy chociaż się nie kryją z tym kim są.
  • Odpowiedz
@waybach:

chodzi mi o takie podejście, że ludzie pracujący fizycznie wlewają w siebie energetyki i jedzą tanie jedzenie po to żeby mieć siłę tyrać więcej za grosze. Jak można niszczyć swoje zdrowie za pieniądze lol.


Tak pracuje znaczna większość ludzi.
Ja też
  • Odpowiedz