Wpis z mikrobloga

No ale wybory samorządowe dla mieszkańców miast. Tak samo Polacy zameldowani w UK mogą tam głosować w wyborach samorządowych.

PS no i zajebiste źródło xD szurska Lega Artus xD pseudokancelaria co miała swoje pięć minut podczas Covida xD ech myślałem że się już zwinęli
  • Odpowiedz
  • 39
Jak myślicie, nowy minister SPRAWIEDLIWOŚCI Adam Bodnar zrobi z Ukraińca Polaka?


@klawiszTartaru: Oczywiście, to kolejny etap budowy Ukropolin po odbieraniu Polakom numerów PESEL i dawaniem ich Ukraińcom. Teoria Wielkiego Zastąpienia dzieje się na naszych oczach, szury znowu miały rację !111!11
  • Odpowiedz
@markhausen: Według mnie plan pis/po i reszty (bez konfy) wygląda tak, że zacznie się od możliwości głosowania w wyborach samorządowych, a skończy się z prawem do głosowania w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Anglicy nic takiego nie szkicowali...
  • Odpowiedz
@bombastick: Ciężkie pytanie. Pan Jacek Bartosiak u Zychowicza na zadane dokładnie to samo pytanie, które ty mi właśnie zadałeś odpowiedział "to bzdura". Jednak jeszcze nie tak dawno powiedział, że według niego Izraelczycy będą musieli wynieść się z miejsca, w którym położone jest obecnie ich państwo (mówił o odległej przyszłości). Coś może być na rzeczy
  • Odpowiedz
No ale wybory samorządowe dla mieszkańców miast. Tak samo Polacy zameldowani w UK mogą tam głosować w wyborach samorządowych.


@markhausen: no i co z tego że w innych krajach to jest możliwe? Idiotyczne podpatrywanie złych przepisów.
  • Odpowiedz
@jerzy_s ale właśnie że dobrych w przypadku tylko i wyłącznie wyborów samorządowych.
W tym przypadku wybiera się władze które rządzą w miejscu zamieszkania. Jeżeli jesteś zameldowany i płacisz podatki w tym miejscu to powinieneś mieć możliwość wyboru tych władz xD
  • Odpowiedz
Jeżeli jesteś zameldowany i płacisz podatki w tym miejscu to powinieneś mieć możliwość wyboru tych władz xD


@markhausen: tak samo jesteś zameldowany w państwie oraz płacisz podatki państwowe. Niestety ale argument nietrafiony.
  • Odpowiedz