Wpis z mikrobloga

Planuje dzisiaj zakupić PS5 Slimke, i warto kupować ten ps plus premium? Gdzie szukać najlepiej promek na ps plusa? #ps5
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@re512 warto, gdy nie ogrywales jeszcze zadnych z gier zawartych w katalogu, jesli jestes jednak na bieżaco to musisz sie mocno zastanowic, bo ostatnie 2 msc Sony wrzuca same pazdzierze. Promocja byla na black friday, 441 zl za 12msc, mozesz to zbic jeszcze doladowujac portfel kodami kupionymi na keyshopach, jest chyba teraz 15% na gamivo. Patrz na pepperku
  • Odpowiedz
problemy z wentylacja


@NielegalneKretowisko: mozesz rozwinac? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja nic u siebie nie zauwazylem, ale moze mi to nie przeszkadza albo trafilem dobra sztuke

Do tego brak napedu.


brak napędu? (°° przeciez sa dwie wersje
  • Odpowiedz
@StronaGlowna Nowa konstrukcja malej obudowy w PS5 Slim sprawia, ze konsola musi mocno pracowac wiatrakiem i przez to jest glosna. Sony ogolnie ma problemy z kultura pracy swoich konsol. Dlatego podstawowa PS5 jest taka duza, aby cyrkulacja powietrza byla odpowiednia. Nawet jezeli to sa tylko problemy softowe tego urzadzenia i mozna to patchowac, w co osobiscie watpie, to wersja slim jest duzo gorsza od podstawowego fata. Nie ma sensu tego kupowac.
  • Odpowiedz
  • 0
@daeun może w piątek przed świętami coś wpadnie, bo w sumie wypatrzyłem sobie z 7 gier które chciałbym ograć to nawet się opłaca kupić tak sądzę
  • Odpowiedz
  • 0
@Medonix: Ja sobie tak mówiłem, że czekam na slima i kupuje, bo miałem ps4 pro i ograłem trochę gier i czekałem, aż trochę nowych ex'ów wyjdzie. Pro wątpię że wyjdzie za rok, bo pewnie będą chcieli doić jeszce na slimach, więc pewnie 2025 stawiam wyjdzie
  • Odpowiedz
@re512 zbyt dużo ludzi pisało o pro w przyszłym roku. Nawet ten sam gościu co "przeciekał" slim pod koniec tego roku pisał o pro w przyszłym, wiec skoro trafił z jednym to i raczej z drugim.

No ale pożyjemy zobaczymy.
  • Odpowiedz