Wpis z mikrobloga

@scophthalmusmaximus: Nigdy nie kumałem hajpu na ten serial. Ot kolejny średniak wypromowany bardziej przez paru opłaconych opiniotwórczych typów, niż przez samą widownię. Już przed premierą ogłoszono że jest zajebisty. No zajebisty, bo tak xD
  • Odpowiedz
  • 22
@eeehhh Zajebisty bo jest bardziej zgodny z książkami niż te filmy z Tomem Cruisem. Oprócz tego to po prostu stara szkoła typu wielki chłop wszystkim #!$%@? i czasem zarucha. Brakuje takich seriali teraz
  • Odpowiedz
stara szkoła typu wielki chłop wszystkim #!$%@? i czasem zarucha. Brakuje takich seriali teraz


@onepnch: No i właśnie to jest irytującą groteską. Zupełnie jak filmy z Ludgrenem czy Seagalem puszczane o 3 rano na naziemnej, w świecie gdzie już co drugi struga chada i macho. W zasadzie przez ostatnie ćwierć wieku rządzą filmy i seriale z większym, ambitniejszym sensem gdzie zwykli ludzie dochodzą do wielkich rzeczy. No ale co kto lubi
  • Odpowiedz
  • 12
@eeehhh Na pewno mniej groteskowe jak kobietki ważące 50kg #!$%@? tabuny zbirów w #!$%@? serialach od CW ¯_(ツ)_/¯
Męskie power fantasy po prostu. Nie każdy serial musi mieć jakieś drugie dno
  • Odpowiedz
@onepnch:

Na pewno mniej groteskowe jak kobietki ważące 50kg #!$%@? tabuny zbirów w #!$%@? serialach


Dlatego nie widzę żadnej różnicy, bo sens ten sam. Tylko dzisiaj mamy kobiety z jajami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eeehhh: ale czego innego oczekiwać po ekranizacji książek Lee Childa? W tym serialu ciężko się do czegoś przyczepić, jest zgodny z książkami, aktorzy dobrze dobrani. Może Szadek jest przegiety, no ale taki właśnie jest Reacher, jednoosobowa armia.
  • Odpowiedz
Nigdy nie kumałem hajpu na ten serial.


@eeehhh: a ten serial ma jakiś hajp? Jest po prostu poprawny nie jest zły, ale też nie powiedziałbym że jest jakiś super. Po prostu duży gościu niszczy innych ludzi, bez jakiegoś większego kontemplowania sensu i tego co tam się dzieje z lekką nutką detektywizmu. Ja obejrzałem i był spoko podobał mi się i gdzieś tam fajnie się bawiłem przy tym serialu oraz miło spędziłem
  • Odpowiedz