Wpis z mikrobloga

Obejrzałem pierwsze 3 odcinki serialu „1670”. Nie bawi mnie, denne poczucie humoru, mało inteligentne żarty. Chłop sika w stodole i jest beka z Jana Pawła, haha no nie mogę
#1670 #film #netflix
  • 75
  • Odpowiedz
  • 15
@missioncritical: @p3ter Serial może się spodobać lub nie, ale po co to całe "mi się nie podoba, bo nie jest ambitny, a ja tylko ambitne, tylko mądre, jestem lepszy!!11!" i "mi się podoba, a ci którzy mówią inaczej nie dostrzegają tego co ja, są głupsi i gorsi!!!!11!"? xD

Nawet w tak nieistotnej kwestii musimy porównywać #!$%@? i srać na siebie?
  • Odpowiedz
@p3ter: chłop, którego cała aktywność na wypoku w zasadzie udziela się na tagu famemma, pisze że go prostackie żarty odrzucają w serialu xDDDD
paradne
  • Odpowiedz
  • 1
@nom_om: co ma jedno do drugiego? Wszyscy jesteśmy na serwisie ze śmiesznymi obrazkami czy na jakimś wysublimowanym forum dyskusyjnym? Jest jakaś kategoryzacja użytkowników kto gdzie się udziela i jedni mogą mieć swoje zdanie, a drudzy to już nie? Żałosny komentarz
  • Odpowiedz
@p3ter: obejrzałem 2 odcinki i póki co 1 w miarę śmieszny moment na odcinek. Jak na komedię słabiutko
Humor cringowy, raczej dla boomerów, normictwa od kabaretów
  • Odpowiedz
@p3ter:lewicowej propagandy jest tam znacznie więcej i jest ona skrojona bezpośrednio pod polaków. Jak widać po komentarzach działa ona bardzo skutecznie: łechta ego (nie lubię tego określanie ale tu pasuje idealnie) fajnopolaków jednocześnie uderzając w naszą tożsamość kulturową i religię. Są to (prawdopodobnie) dwa ostatnie bastiony, które hamują u nas tępo neokomunistycznej rewolucji kulturowej.
  • Odpowiedz
Nawet w tak nieistotnej kwestii musimy porównywać #!$%@? i srać na siebie?


@Wink: na co dzień zatwardziały obrońca lewaków plujący na osoby o innych poglądach nagle staje się piewcą braterskiej miłości poglądów. Tą podwójną moralność neokomunistów widziałem już wielokrotnie ale nadal mnie ona zaskakuje.
  • Odpowiedz
@p3ter: nie będę ci tłumaczył satyry na lewicę, prawicę, na nasze polskie przywary, nawiązań historycznych i artystycznych. Możesz wrócić do oglądania jak jakieś patusy ładują się po mordach. Nie polubisz 1670, choćbym ci tu rozrysował każde nawiązanie, każdą scenę i każdy żart.
  • Odpowiedz
I znowu to samo, większość twojej aktywności to pisanie jacy to wszyscy wokół są głupi. Mówimy o serialu, jeżeli faktycznie wciskasz w to politykę to jesteś idiotą


@Wink: a wiec to drugie. Rozumiem, że mogłeś nie przyswoić gdy pisałem o tym za pierwszym razem, więc specjalnie dla ciebie powtórzę: Rozmawiamy tu o serialu propagandowym, który jest przesiąknięty polityką, wyśmiewaniem polskiej tożsamości i wiary. Po tej podpowiedzi nawet tobie powinno się
  • Odpowiedz