Wpis z mikrobloga

Obejrzałem pierwsze 3 odcinki serialu „1670”. Nie bawi mnie, denne poczucie humoru, mało inteligentne żarty. Chłop sika w stodole i jest beka z Jana Pawła, haha no nie mogę
#1670 #film #netflix
  • 75
  • Odpowiedz
  • 9
@AppleDash: wiedziałem, że ktoś się zbłaźni takim lub podobnym komentarzem. Specjalnie nie pisałem o konotacjach ideologicznych w serialu, bo byłem ciekawy w co kto uderzy. Brawo mózgu, popisałeś się
  • Odpowiedz
  • 13
@missioncritical: wyłapałem dużo więcej, ale nie mam czasu pisać całego artykułu, a potem odpisywać na wasze wysrywy, w których widać niezrozumienie, że komuś może się taki niski poziom żartu nie podobać
  • Odpowiedz
czym sie rozni 1670 od the office?

the office jest smieszne


@kfiatek_na_parapecie: Uuu. Teraz to mnie zmartwiłeś. Chciałem obejrzeć ten plugawy paszkwil na Polskę i Polaków, ale jak jest mniej śmieszne nawet od The Office, to trzeba będzie sobie odpuścić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wyłapałem dużo więcej, ale nie mam czasu pisać całego artykułu, a potem odpisywać na wasze wysrywy, w których widać niezrozumienie, że komuś może się taki niski poziom żartu nie podobać


@p3ter: problem w tym widzisz, że zauważyłeś tam tylko niskiego poziomu żarty, a one tylko wypełniają akcję. Tych bardziej ambitnych i satyrycznych nie spostrzegłeś. To nic złego, nie każda produkcja jest dla każdego widza ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz