Wpis z mikrobloga

Za parę miesięcy kończy mi się #leasing
Ze względu na niepełnosprawne dziecko natrzaskam z 15k-20k km wiecej niż mam limit na 3 lata. Muszę z nim daleko dojeżdżać na zajęcia. Myślicie że przeszedł by wniosek o zwiększenie limitu żeby uniknąć parę tys kary? Zacząłem jeździć w takie trasy po podpisaniu umowy na leasing.
#niepelnosprawni #kiciochpyta #samochody #banki
  • 5
  • Odpowiedz
@Jacek12: nie masz mozliwosci wykupic auta zamiast oddawac do dealera? przy wykupie nie interesuje ich stan licznika - unikniesz kary, a auto mozesz niezwłocznie sprzedać, nawet do tego samego dealera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jacek12: Poproś o zwiększenie limitu. Zawsze mogą ci to taniej przeliczyć i doliczyć do pozostałych rat.

BTW Polecam umówić się na oddanie auta przed rocznicą rejestracji. Nie wiem jaką masz umowę, ale moja kuzynka miała oddanie 3 dni po rocznicy i naliczyli jej opłatę za ubezpieczenie na kolejny rok xD

Odwołała się i zwrócili jej hajs ale nie bez dłuższej dyskusji
  • Odpowiedz
@hadwao93: To zależy który leasingodawca, bo jeden taki miał takie zapisy w umowie gdzie i tak naliczał za nad przebieg pomimo wykupu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Jacek12 Zadzwoń na infolinię i poproś o aneks. Najlepiej 2 w 1 czyli wydłużenie umowy i zwiększenie przebiegu. Zanim podpiszesz to sprawdź, bo miałem sytuacje gdzie lepiej klientowi wychodziło zapłacić za nad przebieg niż aneksować - miał lepsze stawki za km
  • Odpowiedz