Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to nie byli rosjanie tylko sowieci, równie dobrze można powiedzieć że to ukraińcy


@Bryk: To nie byli niemcy tylko nazisci! Rownie dobrze mozna powiedziec ze holendrzy lub francuzi!! XD
Lub ruscy (1.5 mln ruskich w wermachcie sluzylo)
  • Odpowiedz