Wpis z mikrobloga

#przegryw Oficjalnie dzisiaj zakończyłem swoją miesięczną misję analizy tagu. Bardzo dużo #odpad krótka lista osób wartościowych i masa lista ludzi bez znaczenia na których szkoda prądu. Generalnie na miejscu #wykop bym się bardzo wstydził, że takie coś jak ten tag w ogóle funkcjonuje. Zwłaszcza, że ewidentnie się radykalizują
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przegrywzyciowy0 chodzą pogłoski że jestem oski... nic bardziej mylnego... Jestem w 100% czystej krwii przegrywem, dorastałem jedząc cipsy, grając w gry komputerowe i waląc konia ...zrodzony z rozpaczy, młot na normików, matka smoków
  • Odpowiedz
@TooFast: ogólnie gdzie ty widzisz że się przegrywy radykalizują?? Moim zdaniem tutaj większości to są trolle, albo kolesie co nie popeklowali dłużej niż miesiąc i już się uważają za przegrywow.

Jeżeli szukasz prawdziwych przegrywow to radzę wejść na tag #przegrywpo30tce. Tam są ludzie ( w tym ja) gdzie nie wyszło w życiu a gdzie #agepill jeszcze dodatkowo im dowala.

Jak ja widzę 19 latka co
  • Odpowiedz
  • 2
@Runaway28 Pokaże niedługo jak dokładnie przebiegały badania. Wydaje mi się, że trolle są dobrze wyłapani. Myślę, że szybko dostane bana, więc będę to przemycał.
  • Odpowiedz
  • 2
@Runaway28 Problemem tego tagu jest to, że ludzie są tak skupieni na sobie, że nie dostrzegają co było dwa posty dalej. Ale jakby mieli narzędzie, że można sprawdzić maszynowo absolutnie każdego, to może nabierze to sensu. Stay tuned
  • Odpowiedz