Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja
W Przewodowie wina jest Rosji, bo Ukraina się tylko broniła i to nie ma znaczenia, że bracia teraz blokują śledztwo mimo, że nie mają nic do ukrycia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piękne jest to stawanie na głowie i wszystko co złe zwalać na Rosję. Ukraina nie wejdzie do UE i NATO - wina Rosji.
Na Ukrainie przestaną płacić pensje, emerytury i zasiłki - wina Rosji.
W Polsce dwucyfrowa inflacja - wina Rosji.
Mógłbym tak wymieniać więcej ale żałosne to jest.

https://wiadomosci.wp.pl/eksplozja-w-przewodowie-ukraina-blokuje-sledztwo-6943977994423040a?amp=1
RozowaLandrynka88 - #ukraina #wojna #rosja
W Przewodowie wina jest Rosji, bo Ukraina ...

źródło: IMG_8134

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RozowaLandrynka88 najbardziej skorumpowany kraj na świecie od początku jego istnienia, czyli od 1991.
mieszkam przy granicy, byłam tam wiele razy i są 100 lat za murzynami.
Rosja nie ma nic do tego.
Ale wiem, ze teraz wszyatko można zrzucić na Rosję. a usa musiały coś wymyslec zeby skupić się na izraelu.
te słowa, które napisałeś w komentarzu brzmi tak komicznie, jak jakaś groteska, lecz przykre jest to, ze istnieje sporo ludzi
  • Odpowiedz
@bombastick co ty zapomniałeś. zeby o czymś zapomnieć to trzeba to najpierw mieć w głowie.

w twoim łbie pusto że aż przeciąg.

powielasz mainstreamowe gowna, nie ma u ciebie miejsca na weryfikacje faktów ani na własne wnioski
  • Odpowiedz
@bombastick oczywiście, ze mam racje bo mam ogromna wiedzę na temat ukrainy jeszcze zanim operacja wojenna rozpoczęła się. ile książek przeczytałeś po ukraińsku? co wiesz na temat ich edukacji, kultury, norm, sposobie uprawy roli, o ich od wielu wielu lat toksycznej kranowce, korupcji, rządzie?
wiesz może 1% tego co ja. a widzę, ze tag ukraina to jedyny w jakim się udzielasz monotematyczny humanoidzie.
i powiedz ile razy byłeś na ukrainie? ja
  • Odpowiedz