Wpis z mikrobloga

#przegryw czuje lekki zal że nie przyszedłem na swiat w 2010, byłbym już dorastatajcym oskarkiem wychowany przez milenialsie w obecnym systemie.
A nie komunistycznym w biedzie dodatkowo z traumami starych którzy przeniesli na mnie traumy powojenne które sami nosili po swoich starych.
Dużo młodych pokolenia 90-00 ma traumy przez rodziców alkoholików, lanie dupska, depresję lękowa no i #!$%@? geny bo wtedy to Stasiu wyrywał prosta Helenkę na imprezie i potem bez zabezpieczen ich rodzina nalegała na ślub bo to nie po bożemu. Zresztą jak Staś był żigolakiem to wyrywał inne Bożenki więc często nie wychowują swoich dzieci nie świadomie.
Staś Helenka i Bożenki to proste osoby 2-4 na 10, dupy dawali bo to naturalne ale selekcja niebyła ograniczona i tylko farciarze genetycznie mogą sobie pozwolić na zdrowy łeb.
A w takim 2020 to już w ogóle, pod warunkiem że Oskar by nie uciekł do innej lub na odwrót.
  • 7
  • Odpowiedz
@190chad: ale ten wyobraź sobie urodzić się w 2010 manletem 170cm. To by się było wyśmiewanym i moggowanym przez każdego oskarka, który czuje się zajebiśćie, bo co drugi tiktok p0lki tiktokowej jest o tym jak lubi wysokich oskarów z wifonem na łbie.
Roczniki 199x manleci chociaż byli traktowani jak ludzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@superTERKA tak jest już dziś, mi chodzi w temacie o zaburzenia w głowie, tak naprawdę taki manlecik z dobrym mentalem i kasa potrafi więcej niż połowa tagu
  • Odpowiedz