Wpis z mikrobloga

Mam problem z apką Netflixa instalowaną przez Microsoft Store na laptopie z prockiem AMD Ryzen 5 7530U. Po przejściu na tryb pełnoekranowy obraz mocno przycina, a dźwięk leci dalej.

Oglądając Netflixa przez przeglądarkę nie ma tego problemu, ale wolałbym oglądać przez aplikację, bo na swoim planie mam tam lepszą jakość obrazu. Ktoś spotkał się z takim problemem i co może być przyczyną?

Windows11 świeżo po formacie, sterowniki do graficznej najnowsze, reinstall apki nie pomaga.

#netflix #laptopy #laptop #amd #ryzen #kartagraficzna #procesory #microsoft #microsoftstore #aplikacja #problem #rozrywka #komputery #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
  • 4
  • 0
@ashmedai: w Brave (czyli w praktyce w Chrome), ale kiedyś czytałem na reddicie jakieś porównania to tam wychodziło, że mimo to najlepsza jakość była w tej aplikacji od Microsoftu i faktycznie widzę, że tam obraz jest bardziej ostry i mniej śnieży
  • 0
@ashmedai: Dzięki, sprawdzę, ale nie ukrywam, że bardziej mi zależy na tym, aby ta apka działała jak należy, bo mam ją przypiętą do paska, odpalam i już jestem na netflixie - po prostu zawsze było mi tak wygodnie.

Podejrzewam, że może być coś ze sterownikami karty graficznej AMD (choć zainstalowałem najnowsze i zrestartowałem ustawienia do domyślnych) albo nie wiem może jakimiś dodatkami do Edge, na którym chyba oparte są apki w