Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że w sumie to chcielibyście nadal grać w gry. Ale nie ma dobrych gier? XD

Od czasu do czasu zagram jakąś indie gierke, która wprowadza coś nowego i ciekawego. Albo zagram to co z nam z naciskiem na coopowe gry competetive (tylko w tej formie nie są nudne, nie ma nic nudniejszego niż gra PvP dla kamperów lub ze statcheckiem) ale to też ma swój limit.

Teraz czekam na wyjście kilku gier i nie ma co robić xD

#gry #pcmasterrace
  • 25
@vulcanitu: tu nie chodzi o bycie pro lub nie pro. Ale to tak jak z książkami. I ja i randomowa osoba, która czyta "tanie ramansidła" będziemy mogli powiedzieć, że czytamy książki. Ale przy bardziej dokładnej analizie będzie różnica między tym co czytamy.

Konsole są dla graczy. Ale nie takich którzy poszukują to co ja szukam w grach czy ogólnie rozrywce (czyli dynamiki i eksploracji/przygody). Ograniczenia gier konsolowych jasno sprawiają, że idą
@vulcanitu casual to nie jest pejoratyw. Gry AAA i inne głównego nurtu są casualowe, bo są tworzone dla graczy w jak najmniejszym wieku, są jak najprostsze, jak najbardziej podobne do innych (bo najwyraźniej ja będąc trochę autystycznym uwielbiam regularność, ale w ramach rozgrywki oczekuję dynamiki, bo regularność mnie tam nudzi. A inni kochają tą regularność i powtarzalność w grach, serialach, książkach) i to określenie tam po prostu pasuje.