Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jednej rzeczy. Zamowilem moja konsole w preorderze, i przyszla w dniu premiery. I tak przez ponad 3 lata dalej bezawaryjnie dziala - nigdy jej nie rozkrecalem, nigdy nie przedmuchiwalem, nigdy nie wymienialem pasty. A przez wiekszosc czasu siedzialem z nia na Islandii, wyspie gdzie kurzu jest od gnoma i gromadzi sie doslownie wszedzie. I dalej odpala najnowsze gry, nie halasuje, nie przegrzewa sie.

Wiec sie zastanawiam, co wy robicie z tymi konsolami ze sie wam przegrzewaja? #ps5
  • 11
@An-Dagda: Większość według mnie wymyśla sobie jakieś problemy. Siedzą i słuchają tej konsoli jak ona pracuje czy pierdzi czy sra jakby to było warte 100 kola a to skrzynka do rozrywki za 2 kafle - co to jest za pieniądz w tych czasach umówmy się.
Tak jak do mnie przyszła tak ja postawiłem na szafce, co tydzień przecieram szmata i nawet nie splunę w jej stronę bo to tylko rzecz wisi
@An-Dagda: u mnie i moich znajomych to samo, konsola dziala tak samo cicho od nowosci, jedynie z padami widze ze jest roznie, moje dwa pady juz 3 lata dzialaja jak nowe, tymczasem jeden moj znajomy w ciagu 2 miesiecy trzy nowe pady juz mial
@An-Dagda: Nie wszystkie produkty produkowane na skalę przemysłową są identyczne. Zdarzają się wadliwe podzespoły, błędy podczas montażu itp. Po też jest kontrola jakości, która czasem zawodzi.
@PancakeV: Tja wymyślają. A co powiesz mistrzu na taką sytuację: PS5 Slim kupione 2 tygodnie temu, tylko spiderman 2 grany i po 3h się przegrzała i wyłączyła bez żadnego komunikatu?