Wpis z mikrobloga

kupiłem #gtav na #steam, zainstslowalem to na #steamdeck i tuż po odpaleniu launcher rockstar prosi o aktywację gry poprzez podanie cdkey. Sprawdziłem mail (invoice) po zakupie, tam nie ma tego nr, podobnie na samym steamie - jest co prawda przycisk „view cdkey”, i po jego kliknięciu pojawia się popup z info, że tu jest cdkey, ale samego numeru również tam też nie ma. Miał ktoś z Was podobny problem? napisałem do supportu w tej sprawie, ale od czwartku nikt mi (jeszcze) nie odpisał
  • 4
@nalogowiec przelacz sie na tryb pulpitu, kliknij prawym na gta v w bibliotece steama, potem zarzadzaj - klucze produktu. Tam bedzie. U mnie nie byl widoczny w gaming mode, robilem to juz bardzo dawno ale mozliwe, ze ostatecznie cdkey wyciagnalem ze steama na kompie. Caly proces przejscia przez launcher tez polecam zrobic z poziomu trybu pulpitu
@emitar nie mam 100% pewności, bo ostatni raz sprawdzałem nieco ponad rok temu, ale wydaje mi się, że wersja z epica chodziła na decku trochę słabiej, przypomina mi się, że był jakiś stutter - być może była to kwestia shaderów, ale trzeba by było się w to wczytać.