Wpis z mikrobloga

  • 0
Weź go do siebie


@siedze-na-antresoli Pierwsze dwa tygodnie zostawiała go ze mną, ale przestałem go brać bo baba ani raz, na te cztery razy kiedy załatwił mi się w pokoju, nie chciała posprzątać po swoim psie. Żeby przynajmniej mi za to zapłaciła, jeszcze bym zrozumiał XD. Nie może być na wolności, jak pańcia wyjdzie z domu ten będzie szczekał pod drzwiami wyjściowymi, ktoś je otworzy, pies wybiegnie na ulicę i po psie.
Ledwo rozmawiam z ludźmi w sklepie, a tu miałbym zgłosić złe traktowanie psa ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@SaintWykopek: Przecież w dobie internetu możesz na zawołanie napisać maila chyba w każdym języku używając jakichś translatorów czy inteligentnych czatów, nie mówiąc już o możliwości znalezienia osoby, która by to pomogła zgłosić kompletnie za darmo. Tak że nie zasłaniaj się brakiem znajomości języka, bo po prostu martwisz się jedynie o
@SaintWykopek: Jesteś tak samo #!$%@?ęty jak ta laska skoro na to pozwalasz. Mógłbyś ją #!$%@?ć do organizacji albo właściciela mieszkania, lub nawet agencji, a Ty jedyne co robisz to gówno wpis na wykopie, obrzydliwe.
  • 0
@Kruweczka Spokojnie kolego/koleżanko. Piszecie mi że mam się tym zająć, ale nikt nie napisał w jaki sposób. Akcja ma być szybka, a do jej załatwienia ma wystarczyć wiadomość i kilka filmów. Wiesz gdzie mam to zrobić?