Wpis z mikrobloga

Ale sięzrobił śmietnik na tagu. Zamiast popisać normlanie na różne tematy tak ja kto było jakiś czas temu to tylko spam z jakimiś głuptami :|

Co myślicie o jutrzejszym meczu? Wygrana i trochę lepszy humor na koniec roku czy jednak będzie ciężko? Patrząc w tabele i suche statystyki, Guradiola powinien jutro z Wisłą osiągnąć zwycięstwo.

#wislakrakow
  • 3
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: dwa razy już się udało Polonię ograć w tym sezonie. Liczę, że Jop podtrzyma dobrą passę. Chociaż już było parę meczów w tym sezonie, gdzie Wisła była fawortem a dostawała w cymbał. Mimo wszystko liczę na wygraną. Mam układ z moim tatą, który nie ma zdrowia, by oglądać mecze, że gdy Wisła wygra to mu dzwonię i informuje o wyniku. Dobrze by było jeszcze mu poprawić humor na starym roku
  • Odpowiedz
@SpiderFYM myślę że będzie do przodu. Za to nie mam pomysłu na kolejną rundę. Z jednej strony Jop coś tam ruszył ale przydałby się nam trener z prawdziwego zdarzenia. Tylko nie Nawalka czy Skorza ale przedstawiciel mlodego pokolenia. Podoba mi się pomysł Jarka żeby iść w BigData i analizować pojedyncze elementy jak np te wrzuty z autu. Jeżeli przyjdzie trener z otwartą głową który pójdzie w tym kierunku to może to być
  • Odpowiedz