Wpis z mikrobloga

Pamietajcie kazdej karlicy 150 cm nalezy sie chad 190 cm. Z 10 lat temu bylo to 180 cm, 5 lat temu 185 cm a teraz juz 190 cm. Jak masz mniej to nawet nie podchodz do witaminki. Jak tak dalej pojdzie za kilka lat trzeba bedzie miec z 3 metry albo jeszcze wiecej. Te swinie strasznie pazerne na wzrost sie ostatnimi czasy zrobily. Malo sie nie posraja w gacie na punkcie tego wzrostu. Jeszcze sa na tyle bezczelne, ze spora wiekszosc z nich klamie, ze wzrost to wcale nieistotny a pozniej te same co to gadaly typiary nagle okazuje sie, ze zupelnym przypadkiem ich kolejny gach jest wzrostakiem mimo, ze ona jest niska ale to oczywiscie zupelny przypadek, ze akurat wzrostak sie trafil xD

kamil-tika - Pamietajcie kazdej karlicy 150 cm nalezy sie chad 190 cm. Z 10 lat temu ...

źródło: shaq_01-20181206015257

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Pamietajcie kazdej karlicy 150 cm nalezy sie chad 190 cm. Z 10 lat temu bylo to 180 cm, 5 lat temu 185 cm a teraz juz 190 cm.


@kamil-tika: Co, ty ku....a piszesz za głupoty. Matko święta, jak już chcesz wiedzieć to większość lasek 150-kilka-160-kilka nie chce mieć chłopaka 190 bo nawet takie rzeczy jak całowanie z nim sprawiałyby im problem..
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ja nie mówie że tego jest bardzo dużo. Zawsze jest tak że facet jest wyższy z tego co widziałem parę razy tylko że byli równego wzrostu. I zdarza się że karlice mniejsze ode mnie widuje z gościami 190-200. Widziałem nawet raz jak taka na palcach stawała chyba dwa miesiące temu.
  • Odpowiedz
@kamil-tika mordo naprawde wierz mi ze zadne wrodzone cechy (chyba ze mowa o widocznych zniekształceniach wrodzonych) nie maja wplywu na to jak bedziesz postrzegany przez swinie. Umyj sie, uprawiaj sport, ubieraj dobrze dopasowane schludne ubrania, chodz regularnie do barbera, rob skincare, kup wyzsze buty, wychodz z domu i rozmawiaj z kims poza swoja matka, dbaj o swoje zainteresowania, badz #!$%@? ciekawym czlowiekiem. Naprawde jak czytam te wysrywy tych przegrywow ktorzy mowia
  • Odpowiedz
  • 0
@Zuospinner: nie ma co sie oszukiwac it is all over a twoje zaklinanie rzeczywistosci nic tutaj nie da. Jeszcze brakuje zebys powiedzial, ze trzeba pojsc na terapie albo zapisac sie na taniec i bylby komplet xD
  • Odpowiedz