Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Mam nadzieję ,że tak nie jest. I wcale też tego nie powiedziałem. Umówmy się Ukraina ,to poprostu mniejsze zło i wcale nie jest taka krystaliczna jak próbujesz ja przedstawić. Sam widzisz ,że nastroje się zmieniają a to dlatego ,że im więcej się o nich dowiadujemy tym więcej kupy widzimy w tym bajorku...
Mam nadzieję ,że tak nie jest. I wcale też tego nie powiedziałem. Umówmy się Ukraina ,to poprostu mniejsze zło i wcale nie jest taka krystaliczna jak próbujesz ja przedstawić. Sam widzisz ,że nastroje się zmieniają a to dlatego ,że im więcej się o nich dowiadujemy tym więcej kupy widzimy w tym bajorku...


@AjatamnieWiem: Widzę jedynie większy nakład rosji na propagande internetową.
@BayzedMan: Bronisz tego z uporem maniaka i nie przyjmujesz do wiadomości ,że tak poprostu jest. Nie jest tak ,że za każdym nie przychylnym wpisem stoji ruska agentura. To najczęściej zwykli Polacy ,którzy nie są zaślepieni ,wyciągają wnioski i obserwują ,wyrabiają zdanie i powtórzę bo świetnie to obrazuje ,że widzą coraz więcej kupy w tym bajorku. Proszę nie wałkujemy już tego tematu. Odpisuje Ci poprostu z grzeczności a i tak wiem ,że