Wpis z mikrobloga

Federacja „Glory Wall" rozpoczyna swoją promocję z przysłowiowego buta. Drzwi i framugi już nie ma, bo z takim impetem wchodzą na polskie media społecznościowe.

Mateusz „Tromba" Trąbka wstawia screeny, na których przedstawia „brudy" na Rafała „TakeFuna" Górniaka. Na screenach możemy zobaczyć między innymi ogłoszenie odnośnie sprzedaży jednego z zegarków z kolekcji Górniaka, które zostało wystawione z zapasowego konta streamera. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że screen wstawiony przez Mateusza został zrobiony z głównego konta „TakeFuna". Nawet nie byli w stanie dobrze wykadrować i przyciąć pliku.

Na rynku pojawił się mocny gracz. „Royal Division", „Fist Universe" czy „AlkoMaster" mogą czuć oddech najnowszego rywala na swoich plecach.
#famemma
Potifara - Federacja „Glory Wall" rozpoczyna swoją promocję z przysłowiowego buta. Dr...

źródło: Tromba

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Potifara mówiłam o tym, że ustawiają dymy, a wyjdzie gówno, bo to nie jest żaden brud - tylko gówno pod sprzedaż gali. Będą na siebie wyciągać, że na patoturze, Tejkfjut nie umył stóp i nie golił pach, a Tromba spóźnił się o dzień z nakarmieniem węża.
  • Odpowiedz
@PZt37 pomysł jest od Szalonego i Nitra - to jak to może być prawdziwe i z potencjałem skoro sprowadzili swoich koleżków - a nikt ziomka na pożarcie nie będzie wystawiał. Wszystko jest pewnie ugadane, a brudy są od uczestników - teraz pewnie ćwiczą w lustrze miny zdziwienia, aby wyszło to jak najbardziej autentycznie. XD
  • Odpowiedz
  • 13
@LadyRaspberry: Z tego co się mówi, to na początku będą wstawiać „dowody" na samych siebie. A gdy skończą się już im pomysły na zmyślone historie, to ruszą z wydarzeniami, które rzeczywiście miały miejsce, ale już nie z ich udziałem. Nie spodziewałem się niczego wow, ale tak miernego startu to nawet nie zakładałem.
  • Odpowiedz
@Potifara Nitro ma dużo info, bo ma dużo kolegów, ale nikogo nie skaże na pożarcie. Trzeba mu przyznać, że jest dobrym ziomkiem i wypuszcza tylko takie info, które nikomu nie zaszkodzi. Nawet, jak ma z kimś spinę to trzyma język za zębami. Szalony natomiast wchodzi mu w dupę, bo chce mieć dużo kolegów ze środowiska i info z pierwszej ręki, żeby potem leakować, jednak nie spodziewałam się po nim za dużo -
  • Odpowiedz