Wpis z mikrobloga

Na X pojawiła się nieoficjalna informacja, że Jacek Ćw#### został zatrzymany przez policję w związku z groźbami na twitterze.
Wcześniej informował, że złożył zawiadomienie o włamaniu na swoje konto. Przez moment była nadzieja, że facet nie jest świrem. Dałem mu szansę i czekałem na rozwój wydarzeń, ale wszystko wskazuje że potwierdził regułę.

Jeśli okaże się, że to on odpowiadał za te groźby, pozostanie mi powtórzyć - wstyd mi za Braunistów. To są szkodniki a Braun jest nowym Korwinem Konfederacji, który ciągnie partię w dół. Nasprowadzał wariatów na listy a teraz sam szkodzi sprawie. Zgadzam się z niektórymi jego wypowiedziami, ale kompletnie nie akceptuję jego sposobu uprawiania polityki. Mam nadzieję że Konfederacja pozbędzie się go - nawet kosztem utraty klubu. Czasami żeby pobiec trzeba zrobić krok w tył... ♯BraunZaMurem

#polityka #konfederacja
Pobierz L3stko - Na X pojawiła się nieoficjalna informacja, że Jacek Ćw#### został zatrzymany...
źródło: Zrzut ekranu 2023-12-15 o 17.57.47
  • 13
Mam nadzieję że Konfederacja pozbędzie się go


@L3stko: Ja proponuję żeby pozbyli się mentzena i jego właściciela wiplera który prowadzi konfederację do systemowego, centrowego tworu który pójdzie z po czy z PiSem jeśli będzie to wygodne. Braun jest gwarantem normalności i antysystemowości konfederacji
@L3stko: A czy normalne jest że w Polskim sejmie odprawiane są jakieś talmudyczne gusła? Czy sejm Rzeczypospolitej to miejsce odpowiednie na spotkania sekty chabad lubawicz? Braun robiąc to co zrobił zwrócił uwagę na nienormalność tego co odbywa się w sejmie
@L3stko: no więc ja też tej akcji nie popieram natomiast cały ten cyrk później naprawdę daje mocno do myślenia. Słuchając tego co mówi Hołownia czy Bodnar albo nowe "ministry" nie mam złudzeń że czekają nas gorsze czasy niż za pisu. A wszystko pod przykrywką uśmiechu, wolności i tolerancji oraz pobłażliwości i poklasku wielkich mediów.