Wpis z mikrobloga

Zapoznałem się z kolejną częścią przygód trójki naszych bohaterów i wracam z kolejną analizą. Tu pierwsza. Po obejrzeniu drugiego filmu trzeba stwierdzić, że talentu do budowania atmosfery erotycznego napięcia Komisarz Flak zdecydowanie nie ma. Frazy "Ja się tu bawię ze swoim Wacławem" i "Katarzyna, rozszerz nogi" to kolejne potwierdzenie tezy, że poetów do policji nie biorą. Okoliczności wycieku filmu sugerują, że geniuszy z Mensy też raczej nie. W niczym to jednak nie przeszkadza w podbojach sypialniach.

Niestety w drugiej części nie oglądamy samej akcji a widzimy zawodników w szatni po meczu. Możemy za to domniemywać, że zawody toczyły się na więcej niż przeciętej intensywności. Jeśli bowiem prawdą są słowa, że panie szczytowały pięciokrotnie to panu komisarzowi należą się przeprosiny i trzeba mu pogratulować solidnej pracy nomen omen dochodzeniowej. Metamorfoza pani Kasi z demona seksu w zawstydzoną panienkę naprawdę urocza. Zmęczenie drugiej pani (chyba jednak nie Ani?) też sugeruje, że dzień był spędzony wyjątkowo aktywnie i chyba nie pierwszy raz w ten sposób. Ciekawe czy w procesie powstawania tej produkcji były stosowane jakiej środki wspomagające w postaci białej i sypkiej. Mam nadzieje, że nie, bo to niezgodne z prawem, o czym pan policmajster powinien wiedzieć.
#skwierzyna #komisarzflak #seks #afera #cytatywielkichludzi
General_Drahrepus - Zapoznałem się z kolejną częścią przygód trójki naszych bohaterów...

źródło: quote

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz