Wpis z mikrobloga

Mamy już nie 6 klas podbazy a 8 . Już teraz większość gowniakow jest uzależniona od tik rola insta czy filmikow na YouTube przez co nie umie się skupić na jednej rzeczy dłużej niż 15 minut. A teraz wchodzi ustawa o braku prac domowych. Czyli jak był gowniak który dotąd był zmuszony w tym domu zrobić te jedno zadanie domowe z trójkąta żeby wyliczyć mu te wysokość i cokolowiek przeczytać tak teraz nie będzie musiał. W szkole nadal będzie po 30 osób na klasę. Jak ktoś ma pecha to przez 8 #!$%@? lat chodzi z patologia a jak ma podwójnego pecha to chodzi z debilami. Jak szkoła z debilami to nikomu się tam nauczać nie będzie chciało więc ktoś taki się po prostu zesra na egzaminie przed liceum a jak nie wtedy to przed maturą bo jego poziom stanie na 7 klasie podbazy. Bogaci będą kształcić dzieci prywatnie jak rozwarstwienie było dotąd widoczne głównie w liceach tak teraz rozjazd zacznie się już w podbazie. Będa dzieci bogate chodzące od 4 klasy na prywatne zajęcia z matmy po zajęciach vs debile co w klasie będą oglądać tik toka a w domu.w domu też będą oglądać tik toka ( ͡ ͜ʖ ͡) żeby uratować twarz za parę lat poziom z matury będzie na poziomie mojego egzaminu gimnazjalnego ( rocznik 93 ) a i tak matoly nie będą umiały tego zdać. Zaraz ktoś napisze inteligenty komentarz hehehe uga buga zesrałas się o zadanie z majzy ( ͡ ͜ʖ ͡). Tymczasem ja widzę jak klaruje się przyszłość. Jak ktoś będzie biedakiem to będzie miał #!$%@? w tym wyścigu szczurów już od 4 klasy podbazy i z tego wyścigu szczurów nie wyjdzie. Nie ma porównania do dzieci lat 90 choćby ze względu na istnienie telefonów komórkowych. #podbaza #gimbaza
  • 6
@szynszyla2018: W podbazie akurat tragedi nie bylo. Jakistam poziom byl. Za to w technikum trafilem na serio dramat. Wyobraasz sobie ze sa ludzie ktorzy nie potraia czytac i skladaja sylaby? No i tacy sie trafili. Ale jakos nie przeszkodzilo mi to w nauce.

Co do zadan domowych to mam mieszane uczucia. W podbazie raczej nie robilem zadan w domu tylko na przerwie przed lekcja.
Z przedmiotow scislych nie bylo problemu a
@gorzki99: Ty tak bo kumasz ścisle ale typowe humany? Miałam znajomych którzy w liceum nie ogarniali czym jest układ współrzędnych. Nie. Nie mowa o funkcjach ( ͡ ͜ʖ ͡) oni nie rozumieli samych osi xd matma dla takich ludzi to głównie ćwiczenie. Czyli mówiąc wprost pamięciowa. To jest jedyną szansa dla takich ludzi zwłaszcza w podbazie. Później to już tylko korki bo jak ktoś nie będzie
@szynszyla2018: Dlatego napisalem ze praca domowa to nie jest koniecznosc ktora musi z automatu byc dla wszystkich.
Jak ktos nie kuma to ma se powtarzac w domu - to jakby logiczne.

Ale ja się boję że obniża poziom matury i jednak tacy ludzie będą budować te mosty czy leczyć ludzi


Szczerze? Lekarzowi ta matura z matmy to tak srednio potrzebna. Na studiach medycznych mysle ze klada nacisk na cos innego. Natomiast
Matma to tylko przykład


@szynszyla2018: Ale dosc zly przyklad :P

Jak zauwazyles ja scislowiec. Nie mialem nigdy problemu z matma czy fiza. I pomimo ze pracuje w dosc technicznej branzy to wiedzy z matmy ktora musialem miec na maturze uzywam srednio zero razy w roku :PPP

Wzorow skroconego mnozenia nie uzylem nigdy poza szkola (a mature pisalem 23 lata temu). Nie wspomne juz o calkach czy logarytmach.

A w druga strone