Wpis z mikrobloga

#switch #nintendoswitch #nintendo Zastanawiam się nad zakupem Nintendo Switch Oled i mam w związku z tym dwa pytania:

1. Czy brać Oleda czy LCD? Wiadomo, na pierwszy rzut oka odpowiedź wydaje się być oczywista, że OLED, ale miałem dawniej Vitę i plamy na ciemnym tle oraz wypalanie się ekranu było tragiczne. Coś poprawiono w tej materii i brać OLEDa bez strachu?
2. Jakie gry są must have na Switcha? Planuję kupić od razu Mario Kart oraz Smash Bros + Gothic I i II, ponieważ lubię Gothici jak każdy statystyczny Polak. Pomyślałem też o Fire Emblem: Three Houses, ponieważ wygląda to jak taka bardziej strategiczna Persona, w sensie social linki, romanse, minigierki, szkoła itp. Multiplatformy mogą być też jeśli najlepsza/nieocenzurowana wersja jest na Switch, ale mam też fajnego PC, więc jeśli jakaś gra ze Switcha będzie lepsza na PC to odpada (emulacja nie wchodzi w grę jak coś - nie piracę), Gothici to wyjątek. :P Słyszałem tez, żeby omijać Pokemony z daleka, ponieważ te wydane na Switcha to kompletna porażka.

Dzięki za wszelkie rady dla zielonego w konsole Nintendo (miałem kiedyś tylko 3DS XL).
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SonidoStark
1. Bier OLED. Nawet się nie zastanawiaj
2. Zależy od tego, jakie gry lubisz. Three Houses jest ok, no ale nie jest to Persona xd jeśli lubisz RPGi to ze swojej strony mogę polecić serię Xenoblade Chronicles
  • Odpowiedz
@SonidoStark:

ja jestem posiadaczem wersji oled od jakiegoś miesiąca i ogólnie polecam. na początku trochę ciężko mi było się przyzwyczaić ale teraz jest ok - pierwszy handheld. ja śmigam w Zelde BOTW i diablo 3 i jest git.
  • Odpowiedz
@SonidoStark: generalnie każdą gra z Marianem jest super. Ja polecam Odyssey, Luigi Mansion 3, Mario Wonder, Zelda botw I totk. Na imprezę z ziomkami fajne jest Mario Party
  • Odpowiedz