Wpis z mikrobloga

Te wszystkie wywiady do mediów ta Pani udzieliła przed trafieniem do szpitala czy już po?

Obejrzałem ten filmik kilka razy i tam wyraźnie widać, że to ona atakuje Brauna próbując go powstrzymać, a nie odwrotnie. Na miejscu Brauna pozwałbym ją za naruszenie nietykalności.

#polityka #sejm #konfederacja #bekazlewactwa
kogi - Te wszystkie wywiady do mediów ta Pani udzieliła przed trafieniem do szpitala ...

źródło: bra

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kogi: pod tym wpisem gazety żydowskiej na Facebooku jest 30k reakcji "haha"
No zakrzywiona rzeczywistośc na czerskiej jak zwykle
  • Odpowiedz
@kogi: Braun to powinien pozwać dyktatora szołownie. Łamie konstytucję i ustawy nie można ograniczać posłowi z immunitetem wejścia do budynku gmachu sejmu.
  • Odpowiedz
Obejrzałem ten filmik kilka razy i tam wyraźnie widać, że to ona atakuje Brauna próbując go powstrzymać


@kogi: O, widzę, że kolegę Braun powoła na świadka w sądzie, jak już mu ściągną immunitet ()
  • Odpowiedz
  • 0
Jej działanie można porównać do próby zatrzymania pijanego kierowcy, kładąc się na jezdni i licząc że to rozwiąże problem, a potem mieć pretensje do całego świata dlaczego mam ,,ała".
  • Odpowiedz
@kogi: przynajmniej jedna próbowała powstrzymać furiata. A ty spróbuj nawdychać się proszku z gaśnicy, zobaczymy czy nie będziesz potrzebował jechać do szpitala.
  • Odpowiedz